Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Blog /
28mar

Thermomix – czy warto go mieć w swojej kuchni?

  • thermomix vorwerk

Thermomix od lat cieszy się ogromną popularnością i zaufaniem użytkowników z całego świata. Czym właściwie jest Thermomix? Thermomix to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie najważniejsze funkcje kuchennych sprzętów AGD. Dzięki temu możemy w prosty sposób przygotować różnego rodzaju dania bez potrzeby korzystania z kilku urządzeń.

Z tekstu dowiesz się o:

10mar

W jakie złącza wyposażony jest telewizor?

  • złącze telewizor

Patrzysz na tył swojego telewizora i się zastanawiasz do czego służy tyle złączy? Albo szukasz konkretnego złącza w telewizorze, ale nie masz pojęcia, jak ono wygląda. W tym artykule piszemy o wszystkich możliwych złączach jakie można znaleźć w telewizorze. Przedstawiamy najnowsze rozwiązania technologiczne jak również te, które już wychodzą z użycia.

10mar

Porady dotyczące zakupu amplitunera.

  • amplituner audio video wzmacniacz

Kupno odpowiedniego amplituner AV nie należy do prostych decyzji. Ponieważ kontroluje on dźwięk i obraz systemu kina domowego, należy rozważyć wiele funkcji. Nie wspominając już o sporej ilości wtyczek i gniazdek z tyłu, co może onieśmielać! Właśnie się zdecydowałeś na kupno amplitunera i szukasz dodatkowych informacji? Zapraszamy do lektury.

09mar

Fakty i mity dotyczące ładowania telefonu.

  • Ładowanie telefonu

Bateria jest jednym z najważniejszych elementów smartfona. Chcesz utrzymać go w doskonałym stanie przez jak najdłuższy czas. Chcesz wiedzieć, jak najlepiej naładować swoje urządzenie? Co należy robić, a czego nie należy robić podczas ładowania baterii smartfona? Oto krótki przegląd faktów i mitów o ładowaniu telefonu. Zapraszamy do lektury.

09mar

Jak dbać o komputer?

  • jak dbać o komputer

Komputer - czy to przenośny, czy stacjonarny - wymaga z naszej strony pewnych zabiegów, które pomogą funkcjonować mu w dobrej kondycji, zarówno programowej jak również sprzętowej. Zadbajmy o nasz sprzęt, zapewnimy mu w ten sposób dłuższą żywotność, sobie mniej stresu i więcej przyjemności z użytkowania.

08mar

Uszkodzona karta graficzna. Jak ją naprawić?

  • karta graficzna

Najbardziej dynamicznie rozwijająca się technologia w komputerach to - poza procesorami - karty graficzne. Na rynku liczą się trzej producenci chipów graficznych - AMD, Intel i Nvidia. Określani jako “czerwoni”, “niebiescy” i “zieloni” a to przez dominującą kolorystykę w logach poszczególnych producentów. Rynek graczy został zdominowany przez produkty dwóch firm - AMD i Nvidia.

08mar

Brak dźwięku w laptopie

  • brak dźwięku w laptopie

Obecnie stosowane rozwiązania związane z odtwarzaniem dźwięku w komputerach stacjonarnych już dawno nie przypominają rozwiązań spotykanych w latach ‘90 takich jak SoundBLASTER czy na przykład GRAVIS. Określenie “karty dźwiękowe” to pozostałość językowa z tamtych lat, obecnie konstrukcyjnie to pojedynczy układ scalony na płycie głównej i zestaw wejść i wyjść na tylnym panelu. Miniaturyzacja i postęp techniczny pozwolił na dużo większą bezawaryjność stosowanych obecnie rozwiązań, ale skomplikował proces analizy i naprawy.

08mar

Jakie wybrać słuchawki?

  • słuchawki nauszne, sportowe DJ

Dzięki słuchawkom możesz słuchać swojej ulubionej muzyki w domu lub w podróży. Miejsce noszenia i komfort są istotnymi kryteriami przy dokonywaniu wyboru. Przedstawiamy listę najbardziej popularnych rodzajów słuchawek oraz praktyczne porady, które mogą Ci pomoc przy zakupie odpowiednich słuchawek dla Ciebie.