Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Blog /
06mar

Thermomix nie chce się zamknąć. Przyczyny i rozwiązanie problemu

  • mężczyzna krojący warzywa

Usterki naczynia miksującego mogą utrudnić korzystanie z Thermomixa, a czasem nawet uniemożliwić przygotowywanie niektórych posiłków. Dotyczy to szczególnie gorących potraw. Użytkownicy Thermomixa często skarżą się, że nie mogą zamknąć pokrywy naczynia, gdy gotują gorącą zupę lub przyrządzają mięso. Dlaczego Thermomix nie chce się zamknąć i co ma z tym wspólnego wysoka temperatura? Kiedy trzeba wymienić całą misę Thermomixa?

 

05mar

Różnice między dyskiem HDD a SSD. A może wybrać inną alternatywę?

  • Dysk twardy HDD SSD

Dysk twardy jest kluczowym elementem laptopów i komputerów stacjonarnych. Wybór dysku twardego, poza jego wysoce technicznym aspektem, jest stosunkowo prosty. Miejsce na błąd jest niewielkie i nie należy się martwić o zakup "niewłaściwego" dysku twardego. Przyjrzyjmy się bliżej aspektom, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze dysku twardego i dysku SSD.

05mar

Najczęstsze awarie telewizorów.

  • Zepsuty telewizor

Istnieje kilka powodów, dla których telewizor może działać nieprawidłowo. Problemy, które możesz napotkać, mogą być wielorakie. Zamiast kupować nowy telewizor, zalecamy, aby najpierw sprawdzić z naszymi ekspertami, czy Twój może być naprawiony, ponieważ naprawa będzie kosztować mniej niż zakup nowego odbiornika. Oto lista najczęstszych awarii, którym może ulec Twój telewizor.

05mar

Biały ekran w laptopie. Co z tym zrobić?

  • Zepsuty laptop biały ekran awaria usterka

Pojawienie się białego ekranu na laptopie jest drugim co do częstości występowania, po klasycznym problemem, jakim jest czarny ekran. Usterka ta może wystąpić podczas uruchamiania komputera lub, rzadziej, podczas jego użytkowania. Istnieje kilka możliwych przyczyn tego typu problemów, więc zobaczmy jak je zidentyfikować i rozwiązać! Zapraszamy do lektury artykułu.

05mar

Najpopularniejsze wersje systemu Android.

  • system operacyjny Android

Android to mobilny system operacyjny firmy Google i jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych dla smartfonów. Pierwsza wersja systemu Android została wydana w 2008 roku jako Android Alpha (Android 1.0). Od tego czasu powstało kilka wersji, z których każda została nazwana na cześć słodyczy lub smakołyków, takich jak Marshmallow lub Lollipop. Na tej stronie porównujemy dla Was sześć ostatnich wersji Androida. Dla każdej wersji podkreślamy najważniejsze funkcje i ulepszenia.