Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Nasze zasady /

Naprawiamy urządzenia elektroniczne. Jesteśmy elektronikami. Potrafimy poradzić sobie z każdą, nawet najbardziej zaawansowaną usterką. Posiadamy za sobą lata doświadczenia w branży serwisowej i to pomimo że Elektroszpital jest zupełnie nową inicjatywą. Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość. Na terminowość, na gwarancję wysokiej jakości usług.

Nasze zasady:

  1. Wykonujemy usługi na wysokim poziomie, nie jesteśmy najtańszą firmą na rynku! Dbamy o jakość naszej pracy. Zwracamy uwagę na to, aby nie tylko usunąć usterkę, ale także zrozumieć z jakiego powodu wystąpiła i sprawić, aby nie powróciła w przyszłości – na tyle na ile to będzie możliwe. Pozbywamy się zatem nie tylko widocznych objawów uszkodzenia, ale też przyczyny, która do tego doprowadziła. Wykorzystujemy w naszej pracy tak zwaną inżynierię wsteczną.
  2. Działamy błyskawicznie! Wszystkie nasze diagnozy wykonywane są w przeciągu kilku dni! Nie przetrzymujemy sprzętu, tak jak robi to wiele serwisów. Twardo trzymamy się zasady, że trzeba działać szybko i sprawnie. Co ważne, każda wykonana diagnoza i wycena kosztów ewentualnej naprawy są u nas darmowe i niezobowiązujące.
  3. Zawsze rozliczamy się tylko za efekt wykonanej przez nas pracy! Staramy się unikać wszelkich zaliczek, są u nas rzadkością. Wykonujemy darmową diagnozę i wycenę kosztów naprawy - nigdy nie pobieramy żadnych opłat. Pierwsze kwoty przyjmujemy zazwyczaj na sam koniec usługi - podczas odbioru poprawnie naprawionego urządzenia przez zadowolonego Klienta.
  4. Jesteśmy elektronikami, zatrudniamy elektroników i współpracujemy z elektronikami. Znamy się na elektronice i ją kochamy. Czytamy i rozumiemy schematy ideowe urządzeń. Analizujemy usterki metodycznie, wykonujemy pomiary diagnostyczne. Nasza praca nie polega jedynie na wymianie całych modułów, uszkodzonych i niedziałających podzespołów – a na głębokim zrozumieniu problemów natury elektronicznej.
  5. Wszystkie nasze naprawy objęte są gwarancją wynoszącą 12 miesięcy! Dlaczego jak ona aż tak długa zapytacie? Po prostu jesteśmy pewni wysokiej jakości naszej pracy, co potwierdzamy stosownym dokumentem.

Jeśli zauważysz, że coś złego dzieje się z Twoim sprzętem - zaczyna hałasować, sam się włącza lub nie chce już nawet działać - skontaktuj się z nami! Zawsze chętnie pomożemy ;)