Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Nasze zasady /

Naprawiamy urządzenia elektroniczne. Jesteśmy elektronikami. Potrafimy poradzić sobie z każdą, nawet najbardziej zaawansowaną usterką. Posiadamy za sobą lata doświadczenia w branży serwisowej i to pomimo że Elektroszpital jest zupełnie nową inicjatywą. Od samego początku stawiamy na najwyższą jakość. Na terminowość, na gwarancję wysokiej jakości usług.

Nasze zasady:

  1. Wykonujemy usługi na wysokim poziomie, nie jesteśmy najtańszą firmą na rynku! Dbamy o jakość usługi, zwracamy uwagę na to, aby nie tylko usunąć usterkę ale także zrozumieć z jakiego powodu wystąpiła i sprawić tak, aby nie powróciła w przyszłości – na tyle na ile to będzie możliwe. Wykorzystujemy w naszej pracy tak zwaną inżynierię wsteczną.
  2. Działamy błyskawicznie! Wszystkie nasze diagnozy wykonywane są w przeciągu kilku dni! Nie przetrzymujemy sprzętu – tak jak robi to wiele serwisów. Twardo trzymamy się zasady, że trzeba działać szybko i sprawnie.
  3. Rozliczamy się tylko za efekt, po wykonaniu przez nas pracy! Staramy się unikać zaliczek oraz nie pobieramy pieniędzy za diagnozę oraz niewykonaną pracę! To bardzo ważne ale rozliczamy się tylko za efekt, diagnoza jest bezpłatna! Rozliczymy się dopiero w momencie gdy uda nam się poprawnie wykonać naszą usługę!
  4. Jesteśmy elektronikami, zatrudniamy elektroników, współpracujemy z elektronikami. Znamy się na elektronice i ją kochamy. Czytamy i rozumiemy schematy ideowe urządzeń. Analizujemy usterki metodycznie, wykonujemy pomiary diagnostyczne, nasza praca nie polega na wymianie całych modułów – a na głębokim rozumieniu problemów natury elektronicznej.
  5. Nasze naprawy objęte są gwarancją wynoszącą zależnie od przypadku od 6 do 12 miesięcy! Jesteśmy pewni jakości swojej usługi.