Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Odzyskiwanie danych / Odzyskiwanie danych z tabletu /

Odzyskiwanie danych z tabletu

Zajmujemy się profesjonalnym odzyskiwaniem danych z tabletów wszystkich dostępnych na rynku marek, wszystkich modeli. Posiadamy w tym zakresie ogromne doświadczenie, ponieważ na przestrzeni lat trafiały do nas niezliczone ilości tego rodzaju urządzeń z bardzo cennymi, niezbędnymi do dalszego funkcjonowania naszych Klientów informacjami. Jesteśmy bardzo rzetelni w swojej pracy i uczciwi.

Na początku każdej usługi przeprowadzamy dokładny wywiad wstępny, podczas którego zbieramy wszystkie potrzebne informacje, z kolei następnie wykonujemy darmową diagnozę. Dzięki niej poznajemy urządzenie, stopień jego uszkodzenia lub przyczynę zniknięcia danych, jak również oszacowujemy szanse na odzyskanie danych i ostateczną kwotę za usługę. Jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się zrezygnować z oferowanej przez nas usługi, nie ponosisz na tym etapie żadnych kosztów. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w swoim fachu, pasjonatami, dlatego pomożemy w każdej sytuacji, nawet tej bardzo skomplikowanej. Zapraszamy do kontaktu – chętnie pomożemy!

Sposoby utracenia danych a odzyskiwanie

Zazwyczaj potrzebujemy pomocy w przypadku odzyskiwania danych z tabletu, kiedy doszło do ich utracenia. Wyróżniamy dwie możliwości, które są identyczne jak utrata danych w telefonie, podczas których mogło dojść do tego nieszczęśliwego zdarzenia. Mowa o:

  • utraceniu danych z powodu mechanicznego uszkodzenia tabletu
  • utracenie danych z powodu ich skasowania bądź zniknięcia

Choć każda z wyżej wymienionych przyczyn różni się od siebie, a sposób przywrócenia informacji jest odmienny, to jako doświadczony zespół jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji. Posiadamy specjalistyczny sprzęt oraz odpowiednie przygotowanie, dzięki czemu możemy odzyskać dane z urządzeń wyposażonych w elektroniczną pamięć flash.

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego tabletu

Kiedy tablet doznaje uszkodzeń mechanicznych, to z oczywistych powodów – nie działa tak jak należy. Innym, często znacznie poważniejszym problemem jest jednak utracenie cennych danych. Jako doświadczeni elektronicy i informatycy jesteśmy w stanie nie tylko odzyskać utracone informacje, ale też z powodzeniem naprawić urządzenie. Tablet po upadku lub zalaniu, rozbity wyświetlacz, awaria płyty głównej – z tymi i innymi podobnymi usterkami radzimy sobie każdego dnia. Oferujemy kompleksową usługę na najwyższym poziomie.

Odzyskiwanie skasowanych i utraconych danych z tabletu

Odmienną sytuacją jest prawidłowo działający tablet, z którego zostały przypadkowo lub celowo usunięte informacje, bądź utracone z nieznanego powodu. W przypadku starszych modeli tego rodzaju urządzeń, gdzie system zabezpieczeń nie był jeszcze tak bardzo rozwinięty sytuacja wydaje się dość prosta. Sprawa z kolei kształtuje się zupełnie inaczej, kiedy mamy do czynienia z nowoczesnymi tabletami i bardziej zaawansowanymi systemami operacyjnymi. Tutaj często zaczynają się schody, a sam proces odzyskiwania jest bardzo czasochłonny. Należy także pamiętać o procesie zwanym nadpisywaniem danych. Całkowicie zabronione jest korzystanie z urządzenia po utraceniu informacji, a przez to tworzenie nowych danych, które na zawsze wymazują te skasowane. Jako profesjonaliści zawsze staramy się zrobić, co w naszej mocy, żeby przywrócić wszystko, co było niezbędne, ale pierwsze kroki poczynione przez użytkownika mają znaczący wpływ na dalsze postępowanie w procesie odzyskiwania danych.

Jakie dane możemy przywrócić?

Przede wszystkim służymy pomocą naszym Klientom, dlatego w zależności od Ich potrzeb, jesteśmy w stanie przywrócić dane różnego rodzaju. Zazwyczaj jednak są to:

  • usunięte wiadomości z komunikatorów, e-maile,
  • usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio,
  • utracone pliki, foldery,
  • usunięte dokumenty.

W zależności od konieczności, oferujemy także usługę kasowania wskazanych danych. Dzięki temu procesowi, nawet specjaliści naszego pokroju nie będą w stanie odczytać danych, które niegdyś znajdowały się w pamięci.

Nam możesz zaufać – szanujemy naszych Klientów, dlatego po każdej przeprowadzonej usłudze pozbywamy się wszystkich odzyskanych danych z dostępnych nam nośników. Jeśli zachodzi taka potrzeby, jesteśmy w stanie podpisać także stosowne dokumenty.

Profesjonalne odzyskiwanie danych

W przypadku utracenia danych bardzo ważne jest, aby udać się już za pierwszym razem do sprawdzonych i doświadczonych informatyków. Odradzamy również wszelkich prób odzyskiwania danych na własną rękę – z doświadczenia naszych Klientów wiemy, że programy dostępne w internecie nie pomogą zbyt wiele, a tylko podwyższą koszty usługi. Odzyskiwanie danych wiążę się zazwyczaj tylko z jedną szansą na powodzenie akcji, dlatego ważne jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Posiadamy ogromne doświadczenie, pracowaliśmy na tabletach różnych producentów i mamy doskonale wyposażone zaplecze techniczne, co przyczynia się do wysokiej jakości naszej pracy. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, zaś pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero po wykonaniu usługi. Zawsze rozliczamy się za efekt końcowy naszej pracy, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów. Jeśli utraciłeś dane – skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy!

Subskrybuj Odzyskiwanie danych z tabletu
Pozostałe usługi