Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Odzyskiwanie danych / Odzyskiwanie danych z telefonu /

Odzyskiwanie danych z telefonu

Zajmujemy się profesjonalnym odzyskiwaniem danych z telefonów każdej marki, każdego modelu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie przywrócić utracone informacje nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Rozliczamy się tylko za uzyskany efekt, nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek. Przed wykonaniem jakiejkolwiek usługi zawsze oferujemy w pełni darmową diagnozę, dzięki której zapoznamy się z urządzeniem i rodzajem utracenia danych, a także ustalimy ostateczną kwotę za naszą pracę. Zapraszamy do kontaktu!

Utracone dane z telefonu

W przypadku utracenia danych z telefonu zazwyczaj są dwie możliwości, które mogły to spowodować. Wyróżniamy:

  • utracenie danych w wyniku celowego bądź przypadkowego skasowania informacji lub ich zniknięcia,
  • utracenie danych z powodu mechanicznego uszkodzenia telefonu – zalanie, upadek, roztrzaskanie ekranu, zużycie materiału, zwarcie itd.

Choć do każdej z powyższych sytuacji należy podejść w zupełnie inny sposób, to jesteśmy w stanie z powodzeniem się z nimi uporać. Pomożemy odzyskać dane z telefonów komórkowych, smartfonów, palmtopów i wszelkich innych urządzeń mobilnych. Pracujemy w profesjonalnie wyposażonym laboratorium i mamy dostęp do wszystkich niezbyt narzędzi, dzięki którym potrafimy odzyskiwać dane zarówno te skasowane świadomie bądź przypadkowo, jak również informacje utracone w wyniku uszkodzenia mechanicznego urządzenia.

Odzyskujemy dane z każdego telefonu

Jesteśmy w stanie odzyskać dane z niemal każdego telefonu komórkowego, smartfona – zarówno tych nowoczesnych jak i znacznie starszych modeli. W swojej wieloletniej pracy mieliśmy do czynienia zarówno z markami bardziej popularnymi jak i tymi mniej znanymi. Pracowaliśmy m.in. na: Samsung, Huawei, Nokia, LG, HTC czy Apple. Właściwie nie ma modelu telefonu, z którego nie bylibyśmy w stanie odzyskać danych. Radziliśmy sobie bez przeszkód w sytuacjach typowych i łatwych, jak również tych trudniejszych, skomplikowanych. Posiadamy specjalistyczną aparaturę, która pozwala na odczytywanie danych z każdego systemu operacyjnego jak Android czy iOS, a także tych starszych modeli, które nie posiadały jeszcze żadnego z powyższych.

Jakie dane z telefonu jesteśmy w stanie odzyskać?

Służymy pomocą naszym Klientom, dlatego w zależności od Ich potrzeb jesteśmy w stanie przywrócić wszystkie wskazane, utracone dane. W naszej pracy spotkaliśmy się z prośbą o:

  • odzyskiwanie skasowanych SMS-ów, wiadomości z komunikatorów, e-maili
  • odzyskiwanie kontaktów telefonicznych
  • odzyskiwanie zdjęć, filmów, zawartości galerii
  • odzyskiwanie historii połączeń
  • ustalanie w jakim miejscu znajdował się telefon w danym dniu i godzinie (zazwyczaj jak najbardziej informacje o położeniu są możliwe do odtworzenia)

Powyższe dane możemy odzyskać w sytuacji, kiedy zostały one skasowane, jak i wtedy, kiedy urządzenie zostało uszkodzone mechanicznie. Oferujemy także nietypową usługę celowego i trwałego kasowania danych z urządzenia. Po takim zabiegu nawet specjaliści naszego pokroju nie będą w stanie odzyskać skasowanych przez nas informacji.

Rozliczamy się tylko za końcowy efekt pracy

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz mieć pewność, że Twój telefon i ukryte w nim dane trafią w dobre, i świadome swojej pracy ręce. Na początku każdej usługi oferujemy zupełnie darmową diagnozę wstępną, dzięki której zapoznamy się z urządzeniem, z przyczyną utracenia danych, opracujemy plan ich przywrócenia, a także podliczymy ostateczną kwotę za oferowaną pomoc. Bez tego etapu podanie dokładnej kwoty jest niemożliwe, ponieważ każdy przypadek, każda ilość danych do odzyskania, jak również uzyskany przez nas efekt końcowy zazwyczaj różnią się od siebie. Co ważne, skorzystanie z diagnozy do niczego nie zobowiązuje i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów możesz wycofać się na tym etapie. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, zaś całą kwotę przyjmujemy tylko podczas oddawania odzyskanych danych Klientowi.

Jeśli utraciłeś dane w swoim telefonie – doszło do jego upadku, zalania bądź przypadkowego skasowania informacji – skontaktuj się z nami. Zawsze chętnie pomożemy ;)

Subskrybuj Odzyskiwanie danych z telefonu
Pozostałe usługi