Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Odzyskiwanie danych / Odzyskiwanie skasowanych smsów /

Odzyskiwanie skasowanych smsów

Zajmujemy się odzyskiwaniem skasowanych smsów. Jesteśmy w stanie pomóc w sytuacji, kiedy wiadomości zostały usunięte celowo lub zniknęły z nieznanych powodów. Pomożemy także w odzyskaniu e-maili i wiadomości z komunikatorów różnego rodzaju. Posiadamy ogromne doświadczenie i tysiące poprawnie przywróconych informacji. Dzięki stale pogłębianej wiedzy, a także doskonale wyposażonemu laboratorium, możemy pomóc zarówno w sytuacjach trudnych jak i tych kompletnie fatalnych.

Na początku zawsze przeprowadzamy wywiad, dzięki któremu dowiadujemy się ważnych dla nas informacji, jak np. z jakiego okresu wiadomości zostały skasowane. Zawsze oferujemy także darmową diagnozę, po której jesteśmy w stanie wstępnie określić szanse na przywrócenie danych i ostateczny koszt usługi. Musimy pamiętać, że w zależności od wielu czynników, nie zawsze udaje się przywrócić smsy w całości. Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu danych – skontaktuj się z nami!

Z jakich telefonów jesteśmy w stanie odzyskać smsy?

Tak naprawdę możemy pomóc w przypadku dosłownie każdego telefonu komórkowego, smartfona. Odzyskamy utracone wiadomości z każdego urządzenia – bez względu na jego markę, model czy wiek. W swojej karierze pracowaliśmy zarówno na starszych modelach jak i tych najnowszych w danym czasie. Pomożemy w przypadku telefonów różnych producentów – Samsung, Huawei, Nokia, LG, HTC, iPhone i wiele innych. W przypadku telefonów, wszelkie informacje zapisane są na pamięci typu nand/flash, czyli identycznych w swojej formie jak karty pamięci, pendrive (co również znajduje się w zakresie naszych usług).

Ile kosztuje i ile trwa odzyskiwanie skasowanych smsów?

Odzyskiwanie skasowanych wiadomości wiążę się z ogromną ilością pracy, dlatego w trybie standardowym jesteśmy w stanie odzyskać je w ciągu 7-10 dni. Istnieje również możliwość skorzystania z usługi w trybie ekspresowym, gdzie możemy dostarczyć odczytaną dokumentację już w ciągu 2-3 dni. W tej kwestii wszystko zależy od potrzeb naszych Klientów.

Podczas odzyskiwania skasowanych smsów odczytujemy całą zawartość telefonu, która była skasowana. Przywracamy usunięte smsy, e-maile, wiadomości z różnych komunikatorów (WhatsApp, Messenger, Slack), usunięte rejestry połączeń czy kontakty. Odzyskujemy także skasowane zdjęcia, filmy, pliki audio, dokumenty. Analizujemy i zapisujemy wszelkie ważne zmiany, które zaszły w telefonie na płaszczyźnie instalowania i usuwania aplikacji. W razie konieczności potrafimy także zlokalizować położenie urządzenia w danym dniu i godzinie. Całość przedstawiamy w bardzo czytelnej dla każdego formie. Zazwyczaj z naszej wnikliwej pracy otrzymujemy plik w postaci 500 czy nawet 1000 stron A4. W razie konieczności zgrywamy całość na inne nośniki. Tego rodzaju usługa wynosi od 1800 do 3500 zł, w zależności od stopnia komplikacji i ilości zgromadzonego materiału.

Jaką ilość skasowanych smsów jesteśmy w stanie odzyskać?

Jest to jedno z podstawowych pytań, które zadają nasi Klienci podczas zostawiania u nas telefonu. I choć bardzo byśmy chcieli od razu trafnie na nie odpowiedzieć, to w zależności od wielu różnych czynników szanse mogą być odmienne. W przypadku pamięci nand/flash, która występuje w telefonach i smartfonach, usunięte informacje tak naprawdę nie znikają z zawartości urządzenia. Są nadal zapisane i przechowywane z tą różnicą, że nie są wyświetlane.

Inną ważną kwestią jest proces zwany nadpisywaniem informacji. Zawsze powtarzamy naszym Klientom, że gdy tylko zauważą, że zniknęły cenne informacje, należy wyłączyć telefon i zaprzestać korzystania z niego. Każde powiadomienie, wiadomość, połączenie, każda zmiana położenia sprawiają, że w miejscu skasowanych danych pojawiają się nowe, świeże, które tym samym uniemożliwiają odtworzenie tych usuniętych.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest także sposób utracenia informacji. Czy zostały one skasowane przez użytkownika, czy jednak utracone w wyniku np. przywrócenia ustawień fabrycznych? Jaką pojemność ma nasz model telefonu? Jaki jest stopień zaawansowania systemu operacyjnego i zabezpieczeń? Te wszystkie czynniki bez wątpienia mają ogromny wpływ nie tylko na przebieg naszej pracy podczas odzyskiwania danych, ale też finalny efekt. Jedno jest pewne – zawsze staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić możliwie jak największą ilość skasowanych informacji.

Profesjonalne odzyskiwanie skasowanych smsów

Jesteśmy rzetelni i pracowici. Bardzo lubimy naszą pracę, ponieważ za każdym razem stawia nam nowe wyzwania, które chętnie podejmujemy. Mamy ogromne doświadczenie i doskonale wyposażone zaplecze techniczne, co przyczynia się do naszych niezliczonych sukcesów. W przypadku odzyskiwania smsów czy innych wiadomości należy od razu zgłosić się do zaufanego zespołu informatyków, ponieważ zazwyczaj jest tylko jedna szansa na ich przywrócenie. W przeciwnym razie możemy nie tylko znacznie zwiększyć koszty tego rodzaju usługi, ale też na dobre pożegnać się z danymi. Nam możesz zaufać – po każdym udanym zleceniu pozbywamy się z naszych nośników wszystkich odzyskanych informacji. W razie konieczności, chętnie podpisujemy także wszelkie dokumenty o zachowaniu poufności.

Jeśli potrzebujesz pomocy w odzyskaniu skasowanych smsów, e-maili czy wiadomości z różnych komunikatorów – skontaktuj się z nami! Zawsze chętnie pomożemy.

Subskrybuj Odzyskiwanie skasowanych smsów
Pozostałe usługi