Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis AGD /

Serwis AGD

Serwis AGD

Naprawiamy urządzenia AGD – zarówno te wykorzystywane w domu, jak również profesjonalne, które służą pomocą w gastronomii i hotelarstwie.

Jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każdym typem urządzenia. Doskonale radzimy sobie z zaawansowanym sprzętem kuchennym, również takim w przypadku którego inni specjaliści rozkładają ręce ze względu na poziom zaawansowania konstrukcji. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym, ale też chętnie usuniemy usterki, których naprawy nie obejmuje gwarancja producenta. Znamy się na mechanice, elektryce, elektronice, posiadamy ogromne doświadczenie w serwisie urządzeń mechanicznych i elektronicznych. Podejmiemy się każdego trudnego zadania. Jeśli Twój sprzęt przejawia komunikaty świadczące o poważnej usterce – nie zwlekaj i przyjdź do nas.

Posiadamy na swoim koncie bardzo liczne sukcesy, przez nasze ręce przeszły dosłownie setki ekspresów do kawy, thermomixów, robotów kuchennych, wszelkich urządzeń używanych w domu oraz kuchni - również kuchni profesjonalnej. Bardzo promujemy naprawę zamiast wyrzucania sprzętu - jesteśmy bowiem w stanie przywrócić całkowitą sprawność Waszych sprzętów, przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Darmowa diagnoza i wycena naprawy uszkodzonego sprzętu AGD

Każda profesjonalna usługa serwisowa powinna rozpoczynać się od wnikliwej diagnozy, podczas której technik zapozna się z urządzeniem i widocznymi objawami uszkodzenia. W ElektroSzpitalu oczywiście przeprowadzamy tego rodzaju proces i u nas diagnoza jest zupełnie darmowa. Dzięki niej jesteśmy w stanie zrozumieć przyczyny pojawienia się usterki, a także opracować plan pracy, który pozwoli usunąć ją na bardzo długi czas. Po diagnozie znamy odpowiedzi na najważniejsze pytania, jak chociażby możliwość naprawy, rodzaj części zamiennych, a także ostateczny czas pracy. Wycena kosztów ewentualnej naprawy również jest u nas darmowa. Jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się zrezygnować z oferowanej przez nas pomocy, na tym poziomie współpracy istnieje jeszcze taka możliwość, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Urządzenia AGD są coraz bardziej zaawansowane, dlatego w przypadku uszkodzenia, warto powierzać je w ręce godne zaufania. Taki jest ElektrSzpital.

Szybka i profesjonalna naprawa urządzeń AGD

Nasi serwisanci mają kilkanaście lat pracy w swoim zawodzie, co oznacza, że mają nie tylko ogromne doświadczenie, ale też zmysł w postrzeganiu i naprawie usterek. Zawsze staramy się dokładnie obejrzeć urządzenie i zrozumieć wady, które właśnie pokazało. Stosujemy zasady inżynierii wstecznej, co oznacza, że każda sytuacja jest przez nas należycie analizowana, wyciągamy wnioski odnośnie genezy, pochodzenia i historii danej usterki, staramy się też zabezpieczać układy, urządzenia, mechanikę w sposób taki, aby dana usterka nie nawróciła. Naszym celem nie jest taka naprawa, dzięki której szybko pozbędziemy się problemu, ale taka, która pozwoli naprawić nie tylko widoczne objawy, ale też rzeczywiste ich przyczyny. Tylko wtedy urządzenie będzie w pełni sprawne przez następne wiele lat użytkowania.

Do naprawy sprzętu podchodzimy bardzo indywidualnie, ponieważ zależy nam, aby możliwie jak najlepiej poznać jego charakter i rodzaj usterki. Zajmujemy się naprawą uszkodzeń mechanicznych, jak również usuwaniem awarii elektronicznych. W naszej pracy doświadczenie i stale pogłębiana wiedza nie zawsze wystarczają, dlatego pracujemy w doskonale wyposażonym warsztacie, który pozwala nam z powodzeniem zmagać się z najgorszymi usterkami. Wszelkiego rodzaju części zamienne pozyskujemy od naszych sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że są one nowe i oryginalne, a przez to kompatybilne z urządzeniem i wytrzymałe na następne lata użytkowania.

Jesteśmy w stanie naprawić dosłownie każde urządzenie bez względu na jego wiek, przeznaczenie czy rodzaj usterki:

  • roboty kuchenne,
  • Thermomixy,
  • sokowirówki,
  • odkurzacze automatyczne,
  • odkurzacze pionowe,
  • wodne odkurzacze Rainbow,
  • ekspresy do kawy,
  • młynki do kawy,
  • profesjonalne ekspresy kolbowe,
  • i wiele, wiele więcej.

Dlaczego konserwacja sprzętu AGD jest tak ważna?

Spora część naszych Klientów to użytkownicy sprzętów, które od lat nie były serwisowane. Mocno eksploatowane niemal każdego dnia z czasem przestały działać. O tyle, ile w warunkach domowych możemy pozwolić sobie czasami na kilka dni przerwy, tak w przypadku urządzeń profesjonalnych nie jest to możliwe. Oferujemy usługę kompletnej konserwacji i dokładnego czyszczenia. Dzięki temu zabiegowi doprowadzimy sprzęt do stanu idealnego, wydłużymy czas jego bezawaryjności i co najważniejsze – uchronimy jego użytkowników przed wysokimi kosztami napraw.

12-miesięczna gwarancja na każdą usługę

Do każdej wykonanej przez nas usługi podchodzimy bardzo poważnie. Poświęcamy sporo czasu i energii, aby w możliwie jak najkrótszym czasie doprowadzić urządzenie do stanu, który zadowoli nie tylko nas – techników, ale też jego właścicieli. Wystawiamy 12-miesięczną gwarancję na każdą oferowaną przez nas usługę, która potwierdza naszą niezawodność, zaangażowanie w pracę i profesjonalizm. Od czasu oddania sprzętu do jego użytkowników, gwarantujemy, że przez następny rok będziemy służyć pomocą i radą.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Subskrybuj Serwis AGD
Pozostałe usługi
thermomix serwis i naprawa

Zajmujemy się serwisowaniem wielofunkcyjnych robotów kuchennych marki Thermomix. Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w dziedzinie naprawy urządzeń…

Serwis Rainbow

Odkurzacze wodne marki Rainbow coraz częściej pojawiają się w polskich domach. Swój zwycięski pochód poprzez rynek odkurzaczy, zawdzięczają…

irobot roomba serwis naprawa

Zajmujemy się naprawą robotów sprzątających Roomba marki iRobot. Dysponujemy odpowiednim przygotowaniem w dziedzinie mechaniki, elektroniki i…

Zapraszamy do ElektroSzpitala – oferujemy profesjonalny serwis odkurzaczy pionowych. Nasi…

Roboty sprzątające Neato są produktem amerykańskiej marki tworzącej inteligentne…