Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis AGD /

Serwis AGD

Naprawiamy urządzenia AGD – zarówno domowe, jak również profesjonalne. 

Jesteśmy w stanie poradzić sobie praktycznie z każdym typem urządzenia - zwłaszcza doskonale radzimy sobie z zaawansowanym sprzętem kuchennym, również takim w przypadku którego inni specjaliści rozkładają ręce ze względu na poziom zaawansowania konstrukcji. 

Znamy się na mechanice, elektryce, elektronice, posiadamy ogromne doświadczenie w serwisie urządzeń mechanicznych i elektronicznych. Podejmiemy się każdego trudnego zadania. 

Posiadamy na swoim koncie bardzo liczne sukcesy, przez nasze ręce przeszły dosłownie setki ekspresów do kawy, thermomixów, robotów kuchennych, wszelkich urządzeń używanych w domu oraz kuchni - również kuchni profesjonalnej. Bardzo promujemy naprawę zamiast wyrzucania sprzętu - jesteśmy bowiem w stanie przywrócić całkowitą sprawność Waszych sprzętów. 

Stosujemy zasady inżynierii wstecznej, co oznacza, że każda sytuacja jest przez nas należycie analizowana, wyciągamy wnioski odnośnie genezy, pochodzenia i historii danej usterki, staramy się też zabezpieczać układy, urządzenia, mechanikę w sposób taki, aby dana usterka nie nawróciła. Cechuje nas podejście do napraw polegające na tym, że zależy nam na tym aby po naprawie urządzenie działało jak najdłużej! 

 

Subskrybuj Serwis AGD