Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis AGD / Serwis Neato /

Serwis Neato

serwis neato

Roboty sprzątające Neato są produktem amerykańskiej marki tworzącej inteligentne odkurzacze automatyczne. W świecie, w którym każda chwila jest cenna – społeczeństwo chętnie korzysta z tego rodzaju udogodnień, a my w razie awarii, pomagamy przywrócić ich dawną świetność. Niezawodna i profesjonalnie przeprowadzona naprawa w ekspresowym tempie - zapraszamy do ElektroSzpitala. Na początku każdej usługi oferujemy darmową diagnozę, podczas której zapoznamy się bliżej z uszkodzeniami odkurzacza, ustalimy które podzespoły nadają się do naprawy, a których lepiej się pozbyć, a także podliczymy dokładne koszty usługi. Mamy profesjonalne podejście do serwisu, które sprawia, że możesz być spokojny o powierzony nam sprzęt. Zapraszamy!

Naprawimy każdy model robota sprzątającego Neato

W naszym serwisie posiadamy ogromne doświadczenie w pracy z wszelkimi urządzeniami elektronicznymi użytku domowego. Neato stworzyło kilka serii swoich produktów m.in.: Botvac, Botvac D i Botvac Connected, a każdy z nich posiada wiele znanych na rynku modeli. Nasi serwisanci mieli nie raz możliwość serwisować powyższe modele, dzięki czemu doskonale poznali specyfikację oraz konstrukcję tych urządzeń. Jesteśmy w stanie naprawić dosłownie każdą usterkę bez względu na wiek czy zużycie urządzenia - usterkę zarówno mechaniczną jak i elektroniczną. Doskonale radzimy sobie również z trudnymi naprawami płyt głównych - nie wymieniamy ich na nowe bez potrzeby.

Z powodzeniem naprawimy każdy model odkurzacza Neato:

  • seria XV i modele: XV-11, XV-15, XV-12, XV-18, XV-25, Signature XV, Signature Pro,
  • seria Botvac i modele: 65, 70e, 75, 80, 85,
  • seria Botvac D i modele: D75, D80, D85,
  • seria Botvac Connected i modele: D3, D4, D5, D6 i D7, D8, D9, D10.

Neato dotychczas wyprodukowało bardzo wiele modeli odkuzaczy automatycznych, a my poznaliśmy i potrafimy zreperować każdy z nich. Od kilku już lat urządzenia użytku domowego „naszpikowane są” elektroniką, przez co w naprawie nie pomoże już przysłowiowy wujek Rysiek. Nasi serwisanci posiadają odpowiednie przygotowanie w tym zakresie, co czyni ich prawdziwymi specjalistami w naprawach robotów sprzątających Neato. Jesteśmy elektronikami z wykształcenia oraz pasji i zamiłowania. Rozwiążemy każdy problem – nawet ten najbardziej beznadziejny. Zawsze w pierwszej kolejności staramy się naprawić uszkodzony podzespół w granicach opłacalności. Dopiero potem podejmujemy decyzję o jego ewentualnej wymianie. Pracujemy w profesjonalnie wyposażonym warsztacie, zaś wszystkie części zamienne sprowadzamy tylko od zaufanych dostawców. Daje nam to pewność na ich kompatybilność z urządzeniem i gwarancję, że nie dojdzie z ich powodu do żadnej awarii.

Konserwacja i czyszczenie odkurzacza Neato

Większość klientów, która do nas trafia, zazwyczaj przynosi nie tylko odkurzacz zepsuty, z uniemożliwiającą jakiekolwiek dalsze funkcjonowanie awarią, ale przede wszystkim bardzo zanieczyszczony. Oczywiście nie ma się co dziwić, w końcu jest to normalne, że w odkurzaczu znajdziemy kurz, sierść zwierząt, piasek, włosy czy inne zabrudzenia. Podczas naprawy czyścimy wszystkie podzespoły i pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń, a także przeprowadzamy dokładną konserwację urządzenia. Z doświadczenia jednak wiemy, że gdyby odkurzacz był regularnie oddawany na rutynowe prace serwisowe, jak właśnie czyszczenie i konserwacja, to prawdopodobnie udałoby się w całości uniknąć usterki, bądź znacznie obniżyć koszty naprawy. Zalecamy zatem przeprowadzanie profesjonalnego czyszczenia i konserwacji, ponieważ nie tylko przywracają one pierwotną moc i dokładność w pracy odkurzacza Neato, ale też zauważalnie wydłużają jego bezawaryjny czas pracy.

Zawsze bezpłatna diagnoza i wycena

W naszym serwisie zawsze przeprowadzamy zupełnie darmową i kompleksową diagnozę. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, zaś pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas odbioru działającego robota przez Klienta. Jeśli po dokonaniu przez nas diagnozy, z jakiegoś powodu zdecydujesz się zrezygnować z dalszych prac – nic nie szkodzi. Diagnoza w naszym serwisie do niczego nie zobowiązuje i zawsze jest bezpłatna. Po jej przeprowadzeniu zyskujemy komplet potrzebnych informacji - co było przyczyną usterki, co zostało uszkodzone, jakie części zamienne trzeba dokupić oraz ile ostatecznie wyniesie naprawa. Na każdym etapie prac pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, a ustalona cena nigdy się nie zmienia.

Gwarancja na każdą naprawę

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi odznaczały się możliwie jak najwyższą jakością. Na potwierdzenie naszej wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu zawsze wystawiamy 12-miesięczną gwarancję. Jesteśmy pewni naszych napraw. Kiedy według nas usługa jest prawidłowo przeprowadzona? Kiedy nie tylko zostanie szybko i sprawnie naprawiona zgłaszana usterka robota Neato, ale też znajdziemy i w pełni odizolujemy przyczynę jej powstania. Dopiero komplet przeprowadzonych prac pozwala na oddanie sprzętu. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych Klientów i długoterminowe naprawy – i zawsze będziemy się tego trzymać. Przykładamy ogromną wagę do jakości naszej pracy, ponieważ od momentu oddania odkurzacza Neato w Wasze ręce wystawiamy gwarancję, że przez najbliższy rok będziemy się nim opiekować i służyć Wam wszelką pomocą.

Neato – historia powstania

Firma Neato Robotics to amerykańskie przedsiębiorstwo, które stało się sławne dzięki wysokiej klasy automatycznym robotom odkurzającym. Pierwszy wyprodukowany robot nosił nazwę XV-11, a było to w roku już 2010! Tak rozpoczęła się debiutancka seria odkurzaczy Neato, które w tamtym okresie były prawdziwym rewolucyjnym zaskoczeniem na rynku. Urządzenia te wyróżniały się nieznanym dotąd kształtem przypominającym literę D, dzięki czemu o wiele łatwiej, niż konkurencyjnym odkurzaczom, było im dostać się w narożniki i inne zagłębienia ścienne.

Marka Neato w produkcji swoich robotów sprzątających postawiła na kilka innowacyjnych rozwiązań, jak np. dokładniejsze skanowanie mapy pomieszczeń, większa siła ssąca czy aż 27-centymetrowa szczotka czyszcząca, która znajduje się na całej szerokości urządzenia, a nie tylko w jego małej części, jak ma to miejsce u konkurencji. Dzięki tym prostym rozwiązaniom, odkurzacz jest w stanie bardzo dokładnie posprzątać nie tylko środek pomieszczeń, ale też wszelkiego rodzaju zabrudzenia, które znalazły się tuż przy ścianie.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich właścicieli uszkodzonych odkurzaczy Neato - chętnie Wam pomożemy!

Subskrybuj Serwis Neato
Pozostałe usługi