Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis AGD / Serwis Neato /

Serwis Neato

serwis neato

Roboty sprzątające Neato są produktem amerykańskiej marki tworzącej inteligentne odkurzacze automatyczne. W świecie, w którym każda chwila jest cenna – społeczeństwo chętnie korzysta z tego rodzaju udogodnień, a my w razie awarii, pomagamy przywrócić ich dawną świetność. Niezawodna i profesjonalnie przeprowadzona naprawa w ekspresowym tempie - zapraszamy do ElektroSzpitala.

Naprawimy każdy model robota sprzątającego Neato

W naszym serwisie posiadamy ogromne doświadczenie w pracy z wszelkimi urządzeniami elektronicznymi użytku domowego. Neato stworzyło kilka serii swoich produktów m.in.: Botvac, Botvac D i Botvac Connected, a każdy z nich posiada wiele znanych na rynku modeli. Nasi serwisanci mieli nie raz możliwość serwisować powyższe modele, dzięki czemu doskonale poznali specyfikację oraz konstrukcję tych urządzeń. Jesteśmy w stanie naprawić dosłownie każdą usterkę. Zarówno mechaniczną jak i elektroniczną.

Od kilku już lat urządzenia użytku domowego „naszpikowane są” elektroniką, przez co w naprawie nie pomoże już przysłowiowy wujek Rysiek. Nasi serwisanci posiadają odpowiednie przygotowanie w tym zakresie, co czyni ich prawdziwymi specjalistami w naprawach robotów sprzątających Neato. Jesteśmy elektronikami z wykształcenia oraz pasji i zamiłowania. Rozwiążemy każdy problem – nawet ten najbardziej beznadziejny. Pracujemy w profesjonalnie wyposażonym warsztacie, zaś wszystkie części zamienne sprowadzamy tylko od zaufanych dostawców. Daje nam to pewność na ich kompatybilność z urządzeniem i gwarancję, że nie dojdzie z ich powodu do żadnej awarii.

Zawsze bezpłatna diagnoza i wycena

W naszym serwisie zawsze przeprowadzamy zupełnie darmową i kompleksową diagnozę. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, zaś pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas odbioru działającego robota przez Klienta. Jeśli po dokonaniu przez nas diagnozy, z jakiegoś powodu zdecydujesz się zrezygnować z dalszych prac – nic nie szkodzi. Diagnoza w naszym serwisie do niczego nie zobowiązuje i zawsze jest bezpłatna. Po jej przeprowadzeniu zyskujemy komplet potrzebnych informacji - co było przyczyną usterki, co zostało uszkodzone, jakie części zamienne trzeba dokupić oraz ile ostatecznie wyniesie naprawa. Na każdym etapie prac pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, a ustalona cena nigdy się nie zmienia.

Gwarancja na każdą naprawę

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi odznaczały się możliwie jak najwyższą jakością. Na potwierdzenie naszej wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu zawsze wystawiamy 6-cio miesięczną gwarancję. Jesteśmy pewni naszych napraw. Kiedy według nas usługa jest prawidłowo przeprowadzona? Kiedy nie tylko zostanie szybko i sprawnie naprawiona zgłaszana usterka robota Neato, ale też znajdziemy i w pełni odizolujemy przyczynę jej powstania. Dopiero komplet przeprowadzonych prac pozwala na oddanie sprzętu. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych Klientów i długoterminowe naprawy – i zawsze będziemy się tego trzymać.

Subskrybuj Serwis Neato
Pozostałe usługi