Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis AGD / Serwis odkurzaczy pionowych /

Serwis odkurzaczy pionowych

Zapraszamy do ElektroSzpitala – oferujemy profesjonalny serwis odkurzaczy pionowych. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie usunąć każdy rodzaj awarii. Posiadamy szeroki dostęp do niezbędnych części i podzespołów, a nasz serwis wyposażony jest w profesjonalny sprzęt umożliwiający przeprowadzanie wszelkich napraw. Dzięki wieloletniej praktyce dokładna diagnoza usterki u nas przebiega bardzo płynnie – jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim odkurzaczem pionowym, odwiedź nasz serwis – z pewnością będziesz zadowolony z jakości naszych usług.

NAPRAWIMY KAŻDY MODEL ODKURZACZA PIONOWEGO

Od wielu już lat możemy obserwować na rynku spore zainteresowanie użytkowników odkurzaczami pionowymi. Jest to spowodowane pojawianiem się coraz to nowszych i lepszych w swojej konstrukcji modeli zaprojektowanych przez różnych producentów. Do najbardziej znanych należą bez wątpienia Dyson i Xiaomi. W naszym serwisie poradzimy sobie nie tylko z naprawą wszystkich modeli tych topowych marek, ale pomożemy również w przypadku uszkodzenia mniej popularnych urządzeń odkurzaczy pionowych. Przez lata praktyki nauczyliśmy się „reanimować” sprzęty bez względu na ich wiek, cenę i metkę.

USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, TERMINOWOŚĆ I WYSPECJALIZOWANI SERWISANCI

Znalezienie dokładnej przyczyny awarii jest kluczowe – tylko wtedy naprawa ma sens, a my możemy być spokojni, że problem nie powróci wkrótce po usunięciu usterki. W ElektroSzpitalu najbardziej zależy nam na rzetelnie i solidnie przeprowadzonej naprawie, dlatego diagnoza u nas jest niezmiernie dokładna – zawsze docieramy do sedna problemu. Nasi serwisanci usuną praktycznie każdą usterkę, skutecznie przywracając odkurzaczom pionowym pełną sprawność. Działamy na jasnych zasadach, a zadowolenie Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dokładność świadczonych usług jest dla nas bardzo ważna, przy czym staramy się, aby proces diagnozy i naprawy został przeprowadzony jak najszybciej.

NA KAŻDĄ NAPRAWĘ WYSTAWIAMY GWARANCJĘ

Dlaczego warto wybrać ElektroSzpital? U nas każda diagnoza i wycena usługi są całkowicie darmowe – niezależnie od tego czy zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty. Nie pobieramy żadnych zaliczek, a wszelkie opłaty regulowane są dopiero po przeprowadzeniu usługi serwisowej. Jak wspomniano wyżej, usuwamy nie tylko usterkę, ale stawiamy na dojście do realnej przyczyny problemu, co zapewnia trwałą i skuteczną naprawę. Na potwierdzenie naszej rzetelności, Klient otrzymuje od nas gwarancję, obejmującą każdą naprawę. Oferujemy również kompleksową konserwację odkurzaczy pionowych, co pozwala na przedłużenie żywotności urządzenia i zapobiega usterkom – umożliwia długie i bezproblemowe użytkowanie.

SERWIS DYSON

Posiadasz odkurzacz pionowy firmy Dyson, który uległ awarii? Dobrze trafiłeś – zajmujemy się naprawą urządzeń tej znanej marki. W ElektroSzpitalu priorytetem jest profesjonalizm, a także dokładność przeprowadzanych napraw. Korzystając z usług naszego serwisu, zyskujesz pewność, że usterka na pewno zostanie usunięta – niezależnie od rodzaju awarii. Wynika to zarówno z bogatego doświadczenia naszych techników, jak i posiadanego przez nas dostępu do ogromnej liczby oryginalnych elementów oraz części zamiennych. Odpowiednio przeprowadzone naprawy są dla nas szczególnie ważne. Nie zależy nam tylko na chwilowym zakryciu widocznych objawów uszkodzenia, ale przede wszystkim na wnikliwym poznaniu samej przyczyny ich powstania. Dopiero po usunięciu całej usterki, możemy ze spokojem oddać sprzęt w ręce jego właściciela. Na każdą przeprowadzoną przez nas usługę wystawiamy roczną gwarancję, która jest potwierdzeniem naszej niezawodności i wiedzy.

Przez lata pracy udało nam się w szczegółowym stopniu zapoznać z konstrukcją i specyfikacją odkurzaczy Dyson, co obecnie przyczynia się do wysokiej jakości naszej pracy. Gwarantujemy w pełni darmową i wnikliwą diagnozę urządzenia oraz wycenę ewentualnej naprawy. Szczegółowe poznanie konstrukcji odkurzaczy Dyson zawdzięczamy wieloletniej praktyce, w związku z czym – uporamy się z każdą awarią. Diagnoza odkurzacza jest niezobowiązująca, dlatego jeśli na tym etapie postanowisz zrezygnować z naszej oferty - nic się nie stanie. Zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Firma Dyson jest brytyjskim producentem odkurzaczy i wielu innych urządzeń AGD – powstała na początku lat 90. Marce od początku zależało na ciągłym doskonaleniu swoich urządzeń oraz rozwoju technologicznym – tak jest zresztą do dziś. Nie dziwi zatem fakt, że odkurzacze Dyson cieszą się niezwykłą popularnością na całym świecie. Wiąże się to z bardzo dużym zapotrzebowaniem na serwis urządzeń tego brytyjskiego przedsiębiorstwa. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę, które każdego dnia przekładają się na wysoką jakość wykonywanych przez nas konserwacji i napraw odkurzaczy pionowych firmy Dyson.

Dzięki zaangażowaniu naszego zespołu, w ElektroSzpitalu przeprowadzono ogromną liczbę napraw wielu modeli odkurzaczy Dyson – co pozwoliło nam zdobyć zaufanie szerokiego grona Klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zawsze dążymy do jak najszybszego rozwiązania awarii.

SERWIS ODKURZACZY XIAOMI

ElektroSzpital jako serwis z wykwalifikowanymi technikami jest w stanie uporać się z dosłownie każdą awarią - czy to elektroniczną, czy mechaniczną. Posiadamy ogromne doświadczenie w naprawach i konserwacji odkurzaczy pionowych marki Xiaomi, co czyni nas prawdziwymi specjalistami w swoim fachu. Jeśli coś złego dzieje się z Twoim odkurzaczem - zapraszamy na początek na w pełni darmową diagnozę. Dzięki niej określimy zaistniały problem, rodzaj usterki, ewentualne części zamienne oraz końcową cenę naprawy. Nasza wiedza i doświadczenie sprawią, że Twój odkurzacz po wizycie w naszym serwisie będzie działał jak nowy! Jeśli jednak z jakiegoś powodu postanowisz zrezygnować z naszej usługi na poziomie diagnozy - nic nie szkodzi, ponieważ jest ona nie tylko darmowa, ale też zupełnie niezobowiązująca do niczego. 

Firma Xiaomi została założona w 2010 roku w Pekinie. Pomimo tego, że marka jest stosunkowo młoda, zdążyła już zdobyć duże uznanie i popularność na całym świecie. Odniesienie sukcesu na tak dużą skalę stało się możliwe dzięki eleganckiej stylistyce oraz wysokiej jakości produktów firmy Xiaomi. Firma produkuje sprzęt różnego rodzaju, w tym wiele modeli odkurzaczy cieszących się coraz większym zainteresowaniem. Zapotrzebowanie na usługi z zakresu serwisu i konserwacji tych urządzeń jest bardzo duże – nasza firma wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując naprawę na najwyższym poziomie. Pomożemy dosłownie w każdym przypadku, nawet tym naprawdę trudnym, ponieważ nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do naprawienia. Pracujemy w profesjonalnie wyposażonym warsztacie, a także mamy dostęp do wszystkich ważnych podzespołów, które niekiedy należy wymienić. To wszystko przyczynia się do naszej niezawodności i możliwości pomocy bez względu na ustarkę.

Masz problem ze swoim odkurzaczem Xiaomi? Zapewniamy jak najszybszą naprawę, terminowość oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Uporamy się z każdą usterką – niezależnie od przyczyny. Na każdą naszą usługę wystawiamy roczną gwarancję, która jest potwierdzeniem naszej sumienności, wiedzy i pełnego zaangażowania. Kiedyś wynosiła ona raptem 6 miesięcy, ale zauważyliśmy, że nasze naprawy są na tyle dobre, że niemal żaden klient nie zgłaszał się z reklamacją. 

Subskrybuj Serwis odkurzaczy pionowych
Pozostałe usługi