Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis audio / Naprawa gramofonów /

Naprawa gramofonów

serwis naprawa gramofonów

Zajmujemy się naprawą gramofonów – poradzimy sobie zarówno z wiekowymi modelami klasy vintage jak i tymi nowoczesnymi, cyfrowymi. Nie boimy się żadnej usterki, ponieważ za naszymi umiejętnościami kryją się lata pracy i stale wzbogacana wiedza. Naprawimy awarię elektroniczną i uszkodzenie mechaniczne – bez względu na markę, model, wiek urządzenia. Przeprowadzimy dokładną konserwację, a w przypadku starszych modeli jesteśmy w stanie zaoferować również renowację sprzętu. Działamy szybko, zdecydowanie i zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy.

Darmowa diagnoza i wycena kosztów naprawy gramofonu

W ElektroSzpitalu wszystkie zasady funkcjonowania naszego serwisu znane są Klientowi od samego początku. W pierwszej kolejności oferujemy zupełnie darmową diagnozę, po której uzyskamy komplet niezbędnych informacji, jak: powód powstania usterki, szansę na powodzenie naprawy, rodzaj podzespołów koniecznych do wymiany, czas naprawy oraz ostateczną cenę jaką Klient będzie musiał zapłacić. Diagnoza oraz wycena kosztów ewentualnej naprawy są w naszym serwisie zawsze bezpłatne i niezobowiązujące. Jeśli na tym etapie z jakiegoś powodu zdecydujesz się zrezygnować z naszej pomocy, to bez ponoszenia jakichkolwiek opłat masz jeszcze taką możliwość. Warto mieć jednak świadomość, że dokładna diagnoza sprzętu jest zawsze wstępem do jakościowych i profesjonalnych usług serwisowych.

Niezawodna i szybka naprawa

Kiedy podejmiesz już decyzję, że to właśnie nam chcesz powierzyć swój gramofon, to możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, co potrafimy, abyś znów miał radość ze słuchania swoich ulubionych winyli. Każdy z nas nie tylko ma wykształcenie i spore doświadczenie techniczne, ale my też po prostu kochamy muzykę. Z niezwykłą starannością naprawiamy każdy sprzęt audio – każdy drobiazg, który może polepszyć pracę i funkcjonowanie gramofonu. Jesteśmy prawdziwymi elektronikami, dlatego zamiast wymieniać całe moduły, często po prostu naprawiamy dany element. W sytuacjach kiedy nie jest to opłacalne, jest niemożliwe lub element jest już na wyczerpaniu – korzystamy z podzespołów najwyższej możliwej jakości. To wszystko przyczynia się do tego, że zawsze jesteście zadowoleni z naszych usług.

Serwisujemy wszystkie marki i modele gramofonów

Jesteśmy w stanie naprawić dosłownie każdy gramofon. Na przestrzeni lat pracy przewinęły się przez nasze ręce niezliczone ich ilości. Klienci przynosili do nas gramofony w naprawdę różnych stanach zniszczenia, a my zawsze oddawaliśmy je jak nowe lub nawet jeszcze lepsze. U nas naprawisz gramofony marki:

 • Marantz,
 • Sony,
 • Denon,
 • UNITRA,
 • Technics,
 • Philips,
 • Telefunken,
 • Sanyo,
 • Audio Technica,
 • Pro-Ject,
 • Rega,
 • Rotel,
 • Dual,
 • Goldenote,
 • I wiele, wiele więcej.

Konserwacja i renowacja gramofonów

Nasza wiedza, doświadczenie i doskonale wyposażony warsztat pozwalają nam nie tylko na naprawy łatwiejsze i trudniejsze, ale również na kompleksową konserwację i renowację gramofonów. Jeśli uwielbiasz swój sprzęt, ale niestety z wiekiem przestał wyglądać i brzmieć jak dawniej, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy w stanie przywrócić jego idealny dźwięk – naprawiamy i wymieniamy okablowanie, ulepszamy strefę elektroniczną i mechaniczną. W przypadku wyglądu bejcujemy i lakierujemy drewno, zaś porysowaną pokrywę polerujemy do tego momentu, aż nie zacznie lśnić jak podczas zakupu. Po tak wykonanej pracy wykonujemy liczne odsłuchy, aby zyskać pewność, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby Twój gramofon był znowu jak pierwszego dnia, gdy przyniosłeś go do domu.

12-miesięczna gwarancja na każdą usługę

W naszej pracy stawiamy zawsze na wysoką jakość. Nigdy nie interesowały nas naprawy, których celem było szybkie pozbycie się problemu i wzięcie pieniędzy, bez wnikliwego zapoznania się z usterką. Wiemy, że widoczna awaria zazwyczaj jest tylko objawem i że zawsze należy szukać głębiej, dokładniej. Podczas serwisowania sprzętów zawsze usuwamy przede wszystkim przyczynę powstania uszkodzenia, dzięki czemu nie dochodzi do ponownej awarii w chwilę po odebraniu od nas gramofonu. Na każdym etapie pracy wykorzystujemy części zamienne i produkty najwyższej jakości. Wykonując usługę w taki sposób możemy liczyć, że urządzenie nie tylko będzie jak nowe, ale też zachowa taki stan przez długi, długi czas.

Zdajemy sobie sprawę, że słowa niewiele znaczą, dlatego na ich potwierdzenie zawsze wystawiamy gwarancję na wysoką jakość naszej pracy. Niegdyś było to tylko 6 miesięcy, obecnie wydłużyliśmy ją do aż 12-miesięcy. Jeśli zależy Ci na gramofonie, cenisz i szanujesz swój sprzęt – nie oddawaj go w nieznane miejsce. Skorzystaj z zaufanego i sprawdzonego przez wielu Klientów serwisu – ElektroSzpitala!

Subskrybuj Naprawa gramofonów
Pozostałe usługi