Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis audio / Naprawa słuchawek /

Naprawa słuchawek

naprawa słuchawek warszawa

Zajmujemy się profesjonalną naprawą słuchawek różnego rodzaju. Bez problemu poradzimy sobie ze słuchawkami nausznymi, gamingowymi, bezprzewodowymi i  innymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i setki napraw zakończonych z powodzeniem oraz zadowoleniem klientów. Możesz przyjść do nas z każdą marką, każdym modelem. Nie straszna nam żadna usterka, ponieważ mamy wiedzę, praktykę i odpowiednie narzędzia. Wykonujemy naprawy uszkodzeń mechanicznych, usterek elektronicznych, czyścimy i konserwujemy. Jeśli coś nie gra – przyjdź do ElektroSzpitala. Chętnie pomożemy!

Bezpłatna diagnoza i wycena oraz 12-miesięczna gwarancja

U nas cała procedura jest znana Klientowi od początku do końca. Na wstępie oferujemy darmową i bardzo dokładną diagnozę słuchawek i stanu podzespołów. Wnikliwie przyglądamy się usterce i wszystkim innym elementom urządzenia, które mogły do niej doprowadzić. Badamy, sprawdzamy i testujemy, by mieć pewność. Po tym procesie mamy komplet informacji, który przedstawiamy Klientowi: co się zepsuło i dlaczego, którą część będziemy naprawiać, a którą wymieniać (wymieniamy w sytuacji, kiedy naprawa jest niemożliwa bądź niepotrzebnie przewyższa kwotę zakupu części zamiennej) oraz ile wyniesie całkowity koszt naprawy. Dalsze czynności następują tylko po decyzji właściciela sprzętu. Diagnoza oraz wycena naszej usługi są w pełni darmowe i do niczego nie zobowiązują. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z naszej pomocy na tym etapie, to wiedz, że nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów.

Jeśli zależy Ci na słuchawkach, warto zgłosić się do rzetelnego i doświadczonego serwisu. W naszej pracy nigdy nie kierowaliśmy się szybkim usunięciem usterki, nigdy nie chcieliśmy w krótkim czasie pozbyć się problemu. Takie podejście sprawia, że w chwilę po naprawie kłopot znowu się pojawia. My sprawdzamy i naprawiamy nie tylko widoczne objawy uszkodzenia, ale też możliwe przyczyny ich wystąpienia. Patrzymy na usterkę całościowo, dzięki czemu po naszych naprawach nie powraca. Na potwierdzenie tych słów, wystawiamy zawsze 12-miesięczną gwarancję, która świadczy o naszej niezawodności.

Profesjonalna naprawa i konserwacja

Oddając słuchawki do naszego serwisu możesz mieć pewność, że zadbamy o nie najlepiej, jak tylko potrafimy. A umiemy naprawdę dużo. Do każdego urządzenia zawsze podchodzimy indywidualnie, ponieważ zależy nam na świadczeniu usług najwyższej jakości. Sprawdzamy, badamy, diagnozujemy – wyszukujemy usterki i wszystkie możliwe przyczyny, które mogły doprowadzić do uszkodzenia. Doskonale radzimy sobie z każdym rodzajem słuchawek, z każdą marką, modelem. Najczęściej spotykamy się ze słuchawkami nausznymi, których budowa pozwala na głębsze zapoznanie się z usterką, na możliwość wymiany uszkodzonych podzespołów. W przypadku mniejszych słuchawek – dousznych, sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, ale nadal możliwa do naprawy.

Mamy ogromne doświadczenie, w końcu z powodzeniem przeprowadziliśmy już setki różnych napraw. Poradzimy sobie z usterką elektroniczną czy uszkodzeniem mechanicznym. Wykonujemy wymianę kabla w przypadku słuchawek przewodowych, wymianę wtyków, jacka, uszkodzonej wkładki głośnikowej, przetworników. Stale się kształcimy, by być najlepszymi na rynku. Pracujemy w doskonale wyposażonym warsztacie i mamy stały dostęp do niezbędnych części – dlatego żadna awaria nam nie groźna. Równie chętnie wykonujemy konserwacje i czyszczenie układów, które mają na celu odświeżenie brzmienia słuchawek i wydłużenie ich bezawaryjnej pracy. Na każdą naszą usługę wystawiamy zawsze stosowną gwarancję.

Naprawimy słuchawki każdej marki:

 • słuchawki JBL,
 • słuchawki Fostex,
 • słuchawki Audio-Technica,
 • słuchawki House of Marley,
 • słuchawki Razer,
 • słuchawki Beats by Dr. Dre,
 • słuchawki Sony,
 • słuchawki Sennheiser,
 • słuchawki Bose,
 • słuchawki Pioneer,
 • słuchawki Kygo,
 • i wiele innych.

Jakie są rodzaje słuchawek?

Na rynku znajdziemy obecnie różne rodzaje słuchawek, które w sklepie dobieramy na podstawie wyglądu, wielkości, przeznaczenia, czynności podczas użytkowania (bieganie, praca przy biurku). Każde z nich służą do innych celów, wyróżnia je brzmienie i zupełnie inny kontakt z odgłosami ze świata zewnętrznego. W naszym serwisie naprawiliśmy już wszystkie możliwe typy słuchawek – małe, duże, z przewodem i bez – dzięki czemu nie ma dla nas urządzeń nie do naprawienia.

Wyróżniamy:

 • słuchawki przewodowe i bezprzewodowe,
 • słuchawki douszne i dokanałowe,
 • słuchawki nauszne,
 • słuchawki zamknięte, otwarte i półotwarte

Jeśli Twoje słuchawki nie grają już tak dobrze jak kiedyś lub w wyniku zalania, upadku, przygniecenia – przestały działać, przyjdź do ElektroSzpitala. Na pewno pomożemy!

Subskrybuj Naprawa słuchawek
Pozostałe usługi