Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis audio / Naprawa walkmana /

Naprawa walkmana

walkman serwis naprawa

 

 

UWAGA! USŁUGI NAPRAWY WALKMANÓW ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE! 

 

 

Zajmujemy się serwisowaniem tych kultowych już urządzeń – walkmanów. Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy – mechaniczne, elektroniczne, przeprowadzamy czyszczenie i renowacje, które odświeżają nie tylko dźwięk, ale cały mechanizm funkcjonowania sprzętu. Jesteśmy w stanie poradzić sobie zarówno z urządzeniami 40-letnimi jak i tymi nieco ponad 10-letnimi. Posiadamy ogromne doświadczenie w naprawie niemal wszystkich wyprodukowanych modeli walkmanów. Po każdej usłudze wykonujemy odsłuchy, żeby przekonać się na własne uszy, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby urządzenie działało nieskazitelnie. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Darmowa diagnoza i wycena kosztów naprawy walkmana

Na początku każdej naszej usługi przeprowadzamy wnikliwą diagnozę walkmana, aby zapoznać się z jego stanem, stanem podzespołów i zgłaszaną usterką. Podczas tego etapu ustalamy też wstępnie czy uszkodzone elementy uda się naprawić, czy może racjonalniejsza pod względem finansowym i czasowym będzie po prostu ich wymiana. Wycena ewentualnych kosztów skorzystania z naszej oferty serwisowej również jest darmowa. Żadna z powyższych usług do niczego nie zobowiązuje, dlatego jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się zrezygnować z naszej pomocy, to nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów. Dokładna diagnoza walkmana jest jednak niezbędnym procesem wstępnym do przeprowadzenia profesjonalnej i rzetelnej naprawy.

Naprawa, czyszczenie i renowacja walkmana

Do każdego urządzenia podchodzimy nadzwyczaj indywidualnie, ponieważ zależy nam na wysokiej jakości oferowanych usług i wytrzymałych przez lata naprawach. Dokładnie badamy nie tylko opisaną przez Klienta usterkę, ale też wszystkie poboczne elementy, które w gruncie rzeczy mogły pierwotnie ją spowodować. Nie zależy nam na szybkim pozbyciu się problemu, ale na rzetelnie wykonanej pracy, podczas której usuniemy i przyczynę, i objawy uszkodzenia. Bez większych trudności poradzimy sobie zarówno z uszkodzeniem mechanicznym oraz awarią elektroniczną. Przeprowadzimy także dokładne czyszczenie i renowację walkmana. Pracujemy w doskonale wyposażonym warsztacie, mamy dostęp do niezbędnych części zamiennych, dzięki którym uratujemy Twój sprzęt i wystawimy 12-miesięczną gwarancję. Wykonaliśmy już z powodzeniem setki napraw walkmanów i chętnie naprawimy jeszcze więcej!

Nasi Klienci często skarżą się, że:

  • mają zerwany lub uszkodzony pasek klinowy
  • pokrywa mechanizmu zamykania i otwierania od kaset jest uszkodzona
  • bateria nie działa jak należy
  • walkman nie przewija
  • walkman nie chce się włączyć
  • walkman włącza się, ale nie słychać dźwięku

Przyjdź do nas bez względu na rodzaj usterki - nasi specjaliści bez wątpienia sobie z nią poradzą.

Dlaczego warto przeprowadzić renowację walkmana?

Produkcja walkmanów przez markę Sony rozpoczęła się w 1979 roku, a oficjalnie zakończyła się w 2010. Oznacza to, że najmłodszy model ma już ponad 10 lat. Jeśli zależy nam, aby nasze urządzenie audio działało bez żadnych trudności przez następne kilkanaście lat, powinniśmy zadbać o niego. W tym celu zaleca się regularne oddawanie do sprawdzonych serwisów na okresowe przeglądy, czyszczenie i renowację. Podczas tego zabiegu walkman jest doszczętnie rozbierany oraz czyszczony z kurzu i innych zanieczyszczeń. Każdy element jest sprawdzany, a w razie konieczności naprawiany bądź wymieniany na nowy. Po złożeniu urządzenie jest testowane, prowadzone są odsłuchy, byśmy byli pewni, że stanęliśmy na wysokości zadania. Wiele modeli walkmanów, to kultowe urządzenia, które rzadko można już spotkać w zadowalającym stanie. Renowacja sprawdzi się zarówno w przypadku urządzeń, które używane są regularnie jak i tych, które po latach zostały znalezione w zakamarkach domu.

Roczna gwarancja na naprawę walkmana

Do każdej naprawy walkmanów zawsze podchodzimy indywidualnie – sprawdzamy i testujemy. Zależy nam nie tylko na szybkim usunięciu widocznych objawów uszkodzenia, ale przede wszystkim na znalezieniu przyczyny jego powstania. W przypadku powierzchownych i niedokładnych napraw bardzo często zdarza się, że usterki stale nawracają, a Klienci zmuszeni są wydawać coraz większe sumy. My, nie tylko pozbywamy się objawów, ale też pierwotnych przyczyn, które doprowadziły do tego, że urządzenie nie działa, jak należy. Dopiero wtedy można mówić, że walkman jest rzeczywiście naprawiony. Na potwierdzenie naszych słów, wystawiamy na każdą usługę 12-miesięczną gwarancję. Jest to czas, kiedy będziemy opiekować się sprzętem, jeśli wydarzy mu się jakaś usterka z naszego powodu. Co ważne, mało który serwis jest w stanie wystawić tak długą gwarancję. My możemy, bo mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie.

Subskrybuj Naprawa walkmana
Pozostałe usługi