Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis audio / Serwis głośników /

Serwis głośników

serwis głośników, kolumn głośnikowych

Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z kompleksową naprawą, regeneracją i renowacją głośników oraz kolumn głośnikowych. Sprawiamy, że urządzenia te nie tylko zaczynają sprawnie funkcjonować, ale też znacznie poprawiamy ich brzmienie i wygląd. Zajmujemy się zarówno głośnikami nowoczesnymi, jak i tymi sprzed wielu lat. Posiadamy w tym zakresie ogromne doświadczenie – przeprowadziliśmy niezliczone ilości doskonale wykonanych napraw, daliśmy drugie życie urządzeniom kultowych już marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Darmowa diagnoza i wycena kosztów naprawy

Na początku każdej naszej usługi zawsze wykonujemy darmową diagnozę, podczas której sprawdzamy stan głośników, wszelkie uszkodzenia, jak również oceniamy żywotność pozostałych podzespołów. Po tym etapie kontaktujemy się z Klientem, aby podać zakres naszej pracy, niezbędne części zamienne do naprawy bądź wymiany, a także przekazać ostateczny koszt ewentualnej naprawy. Diagnoza i wycena kosztów usług są u nas zawsze darmowe i niezobowiązujące. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się zrezygnować z naszej pomocy, to bez ponoszenia jakichkolwiek opłat masz jeszcze możliwość na tym etapie. Wnikliwa diagnoza jest bowiem niezbędnym procesem do przeprowadzenia niezawodnych napraw głośników czy kolumn głośnikowych.

Profesjonalna naprawa głośników

Oddając głośniki do naszego serwisu możesz mieć pewność, że bez wątpienia trafią w dobre ręce. Jesteśmy w stanie przeprowadzić gruntowną renowację i naprawę tego rodzaju sprzętu, dzięki czemu po pobycie u nas będą odznaczać się nieznaną dotąd jakością. Z czego wynika tak wysoki poziom naszej pracy? Przede wszystkim cechuje nas uwielbienie do muzyki i sprzętu audio – na przestrzeni lat wykonaliśmy już kilka tysięcy podobnych napraw. Co więcej, posiadamy ogromną wiedzę, którą stale pogłębiamy, by móc świadczyć usługi również w coraz to nowszych urządzeniach audio. Pracujemy w doskonale wyposażonym zapleczu technicznym, w którym jesteśmy w stanie zreperować każdy element, zaś w razie konieczności, korzystamy tylko z oryginalnych podzespołów od sprawdzonych dostawców.

Po każdej przeprowadzonej naprawie bądź renowacji wykonujemy solidne odsłuchy w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu. Słuchamy, sprawdzamy, testujemy i zastanawiamy się, co jeszcze można ulepszyć dla lepszej jakości dźwięku, a tym samym zadowolenia Klienta.

Do typowych uszkodzeń głośników zazwyczaj dochodzi w sytuacji, kiedy urządzenia są niewłaściwie i nadmiernie eksploatowane – mówimy wtedy o spaleniu głośników (nieodpowiednio dobrane wzmocnienie, często zbyt duże). Inne najczęstsze przyczyny usterek to uszkodzenia mechaniczne różnego rodzaju lub zużycie materiału, jak np. pianka wygłuszająca.

W naszym serwisie zajmujemy się:

  • wymianą gniazd,
  • wymianą lub naprawą wgniecionych kopułek (dobór usługi zależy od rodzaju uszkodzenia i jakości materiału),
  • wymianą lub przewijaniem cewek (dobór usługi zależny jest od dostępności podzespołu i opłacalności)
  • czyszczeniem koszy głośnikowych i wymianą membran,
  • naprawą zwrotnic głośnikowych,
  • wymianą lub regeneracją wytłumienia kolumn głośnikowych,
  • regeneracją zawieszenia i resorów,
  • odnową obudowy – czyszczenie, konserwacja, regeneracja.

Renowacja głośników i kolumn głośnikowych

Jeśli nie jesteś już zadowolony z wyglądu i brzmienia swoich głośników czy kolumn głośnikowych – przyjdź do nas – w ElektroSzpitalu kompleksowo się nimi zajmiemy. Oferujemy usługę całościowej renowacji sprzętu audio każdej marki i modelu, bez względu na wiek. Jesteśmy w stanie wymienić piankę wygłuszającą, która przez lata pracy utraciła swoje właściwości oraz montujemy nowe układy. Dokładnie sprawdzamy elektronikę, a w razie konieczności wymieniamy zużyte bądź zniszczone podzespoły i okablowanie. Odnawiamy także zniszczoną, drewnianą obudowę – szlifujemy, bejcujemy i lakierujemy na taki sam bądź (według upodobań) – inny kolor. Zakładamy nową maskownicę. Korzystamy tylko z podzespołów i materiałów najwyższej klasy. Dokładna cena za tego rodzaju prace podawana jest po przeprowadzeniu darmowej diagnozy. Zawsze wystawiamy 12-miesięczną gwarancję.

Regeneracja głośników i kolumn głośnikowych

Oferujemy usługę regeneracji głośników i kolumn głośnikowych, dzięki której ich dźwięk nie tylko znacznie się polepszy, ale też powróci do stanu pierwotnego. Podczas tego etapu głośniki są dokładnie rozmontowywane na części pierwsze, sprawdzane i testowane w różnoraki sposób. Elementy, które nie działają tak, jak powinny są albo naprawiane, albo (w sytuacji, kiedy naprawa znacznie przewyższa koszty bądź jest niemożliwa) wymieniane na zupełnie nowe podzespoły. Podczas regeneracji urządzenie przechodzi kompleksowe czyszczenie z zalegającego kurzu. Po złożeniu głośniki są ponownie sprawdzane i testowane, są przeprowadzane profesjonalne odsłuchy. Na tego rodzaju usługę wystawiamy 12-miesięczną gwarancję.

12-miesięczna gwarancja na każdą usługę

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, to możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby głośniki lub kolumny głośnikowe trafiły do Ciebie w stanie podobnym jak podczas zakupu lub jeszcze lepszym. Przeprowadzamy kompleksowe naprawy, renowacje i regeneracje sprzętów, dzięki czemu będą jeszcze dźwięcznie grać przez następne lata. Jesteśmy pewni swojej pracy, dlatego na każdą usługę wystawiamy zawsze 12-miesięczną gwarancję. Możesz mieć pewność, że po odebraniu sprzętu będziemy się nim opiekować przez następny rok, jeśli w tym czasie pojawi się jakaś usterka. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie!

Subskrybuj Serwis głośników
Pozostałe usługi