Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Bravilor Bonamat /

Serwis ekspresów Bravilor Bonamat

Serwis ekspresów Bravilor Bonamat

Bravilor Bonamat oferuje ekspresy zarówno ciśnieniowe, jak i przelewowe. Linia Sergo skupia wysokiej klasy ekspresy ciśnieniowe, z których pomocą przygotujemy nie tylko różne gatunki kawy, lecz także wszelkie produkty instant – łącznie do 30 rodzajów napojów. Za pomocą intuicyjnego menu skonfigurujemy takie parametry jak temperatura wody, czas parzenia, stopień zmielenia ziaren czy wielkość kubka. Mimo generalnie niskiej awaryjności, czasem zdarzają się jej różnego rodzaju mankamenty np. uszkodzenie młynka czy zwarcie w obwodzie. Jeśli zauważysz, że coś dzieje się z Twoim ekspresem - nie zwlekaj i przyjdź do naszego serwisu.

Najczęstsze usterki:

- uszkodzenie młynka;

- uszkodzony czujnik zaparzacza;

- zwarcie w obwodzie;

- błędny odczyt temperatury przez termoczujniki.

Bravilor Bonamat to znana na całym świecie marka produkująca ekspresy do kawy oraz warniki do zastosowania w różnego rodzaju lokalach usługowych. Oferujemy szeroki zakres usług, który zaraz po skończonej gwarancji przywróci dawną świetność Twojego urządzenia. Specjalizujemy się zarówno w przypadku urządzeń do zastosowania w małych gospodarstwach domowych oraz w tych profesjonalnych, które swoją wydajnością z powodzeniem mogą służyć w wielkich korporacjach.

Naprawimy każdą usterkę

Nasi serwisanci posiadają lata doświadczenia. W połączeniu z ogromną wiedzą, zaangażowaniem, a także profesjonalnie wyposażonym zapleczem technicznym są w stanie uporać się z nawet najgorszą i teoretycznie niemożliwą do usunięcia usterką. W ElektroSzpitalu naprawimy uszkodzenia mechaniczne oraz elektroniczne. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym modelem ekspresów marki Bravilor Bonamat, ponieważ przez lata pracy zapoznaliśmy się ze specyfikacją oraz konstrukcją tych urządzeń.

Niezwykle fachowo przeprowadzimy również konserwację i profesjonalne czyszczenie ekspresu Bravilor Bonamat. Dzięki niej urządzenie będzie w stanie działać bezawaryjnie przez następne kilka lat oraz powróci dawny, pyszny smak kawy. Procedura ta jest niezwykle ważna w przypadku urządzeń mocno eksploatowanych. Mimo ich wydajności i dopracowania względem przewidzianego zastosowania oraz możliwości odkamieniania - zabiegi te nie będą w stanie na tyle dokładnie wyczyścić wszystkich zakamarków ekspresu, co doświadczony w swojej pracy technik. Bywały sytuacje, kiedy podczas konserwacji udawało się wykryć początkowe uszkodzenia, które w przyszłości mogły wyrządzić poważniejsze i znacznie kosztowniejsze w naprawie szkody.

Zawsze darmowa diagnoza i wycena

Zanim technicy przystąpią do jakichkolwiek prac - zawsze wykonują wnikliwą i w pełni darmową diagnozę ekspresu. Po jej przeprowadzeniu zyskujemy komplet potrzebnych informacji - z jakim rodzajem usterki mamy do czynienia, z jakich części zamiennych będziemy musieli skorzystać oraz ile wyniesie całkowity koszt naprawy. Jeśli na tym etapie zdecydujesz się zrezygnować z naszych usług - nic nie szkodzi, ponieważ diagnoza jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, a pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas odbioru naprawionego ekspresu przez Klienta.

Działamy profesjonalnie i zawsze terminowo! Ponieważ cenimy sobie czas naszych Klientów i rozumiemy, jak wielkim problemem może być oddanie "pracującego" ekspresu do serwisu - pracujemy szybko i nie przetrzymujemy niepotrzebnie urządzeń.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Subskrybuj Serwis ekspresów Bravilor Bonamat
Pozostałe usługi