Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów DeLonghi /

Serwis ekspresów DeLonghi

Serwis ekspresów DeLonghi

serwis delonghi

Serwisujemy ekspresy do kawy marki DeLonghi. Poradzimy sobie z naprawdę każdym problemem, ponieważ posiadamy ogromne doświadczenie w naprawach produktów tej firmy. Ekspresy DeLonghi są jednymi z najczęściej kupowanych urządzeń do robienia kawy, a co za tym idzie – równie często trafiają do naszego serwisu. Nasi serwisanci na przestrzeni lat zdołali nie tylko poznać i zrozumieć całą konstrukcję i budowę tych ekspresów, ale też zapoznali się ze specyfikacją wszystkich modeli marki. Ciężka, wieloletnia praca sprawiła, że jesteśmy w stanie nie tylko rozpoznać usterkę i ją sprawnie naprawić, ale też zyskać pewność, że problem nie powróci w przyszłości – dajemy na to gwarancję.

We wszystkich naprawach ekspresów DeLonghi stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość świadczonych przez nas usług, terminowość i szacunek do naszych Klientów. Nie przetrzymujemy niepotrzebnie sprzętu, zaś na każdym etapie pracy utrzymujemy stały kontakt z klientem. Nie pobieramy żadnych zaliczek – pierwsze pieniądze przyjmujemy wtedy, kiedy naprawiony sprzęt jest odbierany przez zadowolonego Klienta.

Naprawimy wszystkie modele ekspresów do kawy DeLonghi – ekspresy automatyczne, kolbowe, przelewowe, kombinowane oraz te na kapsułki!

Nasi technicy nie są tylko dobrze wykształconymi pracownikami. Są pasjonatami, dla których nawet najtrudniejsza usterka jest szansą na udoskonalenie swoich umiejętności. Jesteśmy najlepsi w swoim fachu – naprawimy każdy ekspres DeLonghi – usuniemy zarówno usterkę mechaniczną jak i elektryczną. Przeprowadzamy również rutynowe czyszczenie i konserwację, co pozwala na dłużej zachować niezawodność urządzenia i zdecydowanie polepsza smak kawy. Nasze umiejętności to nie wszystko - posiadamy profesjonalnie wyposażony warsztat, zaś ewentualne części zamienne sprowadzamy tylko od zaufanych i sprawdzonych dostawców, którzy istnieją na rynku od wielu lat. Nigdy nie idziemy na żadne ustępstwa w kwestii napraw, ponieważ cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów. Świadczymy tylko najwyższej klasy usługi, co zawsze potwierdzamy wystawianą gwarancją.

Zapraszamy do kontaktu – z radością odpowiemy na wszystkie pytania!

Subskrybuj Serwis ekspresów DeLonghi
Pozostałe usługi