Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Faema /

Serwis ekspresów Faema

Serwis ekspresów Faema

Faema znana jest z wysokiej jakości ekspresów ciśnieniowych. Urządzenia te posiadają wiele innowacyjnych funkcji, zwracających uwagę już przy pierwszym zetknięciu. Należy do nich: zmiękczasz wody, umożliwiający pracę przy braku dostępu do kranówki, system SmartBoiler utrzymujący stałe ciśnienia w boilerze czy ekonomizor gorącej wody.

Najczęstsze usterki:

- wyciek wody z ekspresu;

- uszkodzenie pompy;

- osadzanie się kamienia.

Ekspresy do przygotowywania kawy znajdują się nie tylko w gospodarstwach domowych i biurowcach, ale przede wszystkim we wszystkich lokalach świadczących usługi gastronomiczne. Ekspresy do kawy marki Faema od wielu lat stawiają na profesjonalizm i pełną niezawodność, dlatego coraz częściej są wybierane do restauracji i kawiarni. W wyniku częstego użytkowania szybko ulegają uszkodzeniom, dlatego ElektroSzpital wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów i oferuje kompleksowe usługi związane z naprawami i konserwacjami profesjonalnych ekspresów Faema.

Pomożemy w przypadku każdej usterki i awarii

Nasz zespół tworzy wyszkolone przez tysiące usterek i wykwalifikowane przez setki modeli ekspresów grono techników. Ich wieloletnia praca w różnego rodzaju serwisach sprawiła, że dziś poradzą sobie z dosłowni każdą naprawą. Oprócz swojej obszernej wiedzy posiadają również zapał i chęci, które są niezwykle ważne w tego rodzaju pracy. Uporają się zarówno w przypadku typowej usterki mechanicznej, jak również nietuzinkowej awarii elektrycznej. W obecnych czasach, kiedy najnowsza technologia jest urozmaiceniem niemal wszystkich urządzeń użytku domowego, praca w serwisie nie byłaby możliwa bez odpowiedniego przygotowania z zakresu elektroniki.

W ElektroSzpitalu świadczymy też usługi z zakresu sezonowego czyszczenia i konserwacji ekspresów do kawy Faema. Zabieg ten pozwoli przywrócić zapomniany smak pysznej kawy, co jest niezwykle ważne w przypadku lokali gastronomicznych, ale też przede wszystkim wydłuży bezawaryjną pracę urządzenia.

Gwarancja potwierdzeniem wysokiej jakości usług

Wszelkie nasze działania zawsze są przewidziane i zaplanowane, ponieważ działamy na prostych zasadach. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, a Klient zawsze ma pewność, ile dokładnie wyniesie jego naprawa. Po zatwierdzeniu kosztów cena nigdy się nie zmienia, a pieniądze są przyjmowane dopiero podczas odbioru naprawionego ekspresu. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac związanych z ekspresem, najpierw przeprowadzana jest wnikliwa i w pełni darmowa diagnoza. Po niej będziemy wiedzieli z jaką usterką mamy do czynienia, jakie części trzeba wymienić oraz ile wyniesie ostateczna cena naprawy. Jeśli okaże się, że cena przerasta Twoje możliwości – możesz zrezygnować na tym poziomie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów!

Sama naprawa usterki nas nie zadowala, ponieważ mamy większe cele. Zawsze naszym zamiarem jest wykrycie przyczyny uszkodzenia oraz pozbycie się jej. Tylko to zapewni, że naprawa zostanie prawidłowo przeprowadzona i w przeciągu kilku miesięcy nie będzie konieczna następna wizyta w serwisie. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego na każdą naprawę wystawiamy kilkumiesięczną gwarancję.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Subskrybuj Serwis ekspresów Faema
Pozostałe usługi