Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Franke /

Serwis ekspresów Franke

Serwis ekspresów Franke

Szwajcarska firma Franke znana jest jako producent różnych systemów kuchennych. Ekspresy kawowe stanowią więc tylko ułamek jej działalności. Znajdziemy wśród nich linie ekspresów do zabudowy oraz ekspresy wolnostojące. Niemal wszystkie zaopatrzone są w wysokiej jakości matrycę LCD umożliwiającą kontrolę dotykową. Z pomocą najbardziej zaawansowanych modeli przygotujemy nie tylko kawę, lecz także różne rodzaju szejki i koktajle.

Najczęstsze usterki:

- niedziałający młynek;

- brak reakcji matrycy na dotyk;

- zanieczyszczenie instalacji.

Zajmujemy się kompleksową naprawą ekspresów do kawy marki Franke. Poradzimy sobie z dosłownie każdym modelem – zarówno tym wolnostojącym jak i przeznaczonym do zabudowy kuchennej. Pomożemy nie tylko w przypadku domowych urządzeń, ponieważ posiadamy również spore doświadczenie w pracy z profesjonalnymi sprzętami – do wykorzystania w biurach i gastronomii.

Naprawimy każdy model ekspresów Franke

Na przestrzeni lat naszej pracy zdołaliśmy zauważyć, że bez względu na kraj pochodzenia czy najnowsze rozwiązania z zakresu wytrzymałości, po skończonej gwarancji w końcu każde urządzenie ulega uszkodzeniu. Choć Franke jest szwajcarską marką ekspresów, równie często mieliśmy z nią do czynienia w naszym serwisie, co z innymi, popularnymi ekspresami. Wieloletnia praca na niemal wszystkich modelach ekspresów tej marki pozwoliła nam zaznajomić się ze specyfikacją i złożoną konstrukcją, a także poznać i zrozumieć wszelkie występujące w niej usterki. Dziś możemy pochwalić się sporą wiedzą z zakresu znajomości produktów tej firmy.

Pomożemy – bez względu na rodzaj usterki

Nasi serwisanci posiadają szczegółową wiedzę niezbędną do każdego rodzaju naprawy. Świetnie sprawdzają się w przypadku uszkodzeń mechanicznych i elektrycznych. Oprócz ogromnej pasji oraz zaangażowania cechuje ich właśnie wiedza i wykształcenie elektroniczne. W obecnych czasach, kiedy każde urządzenie jest oparte na najnowszej technologii, praca w serwisie bez tego rodzaju umiejętności nie miałaby najmniejszego sensu.

Zdarza się, że choć użytkownicy starannie dbają o swoje ekspresy i regularnie poddają je odkamienianiu, to po jakimś czasie kawa przestaje smakować jak dawniej, a sprzęt albo zaczyna głośniej pracować, albo wcale odmawia współpracy. Aby zapobiec takiemu rozwojowi sytuacji, zachęcamy wszystkich smakoszy kawy do oddawania ekspresów Franke do serwisu raz na kilka lat. Dogłębne czyszczenie oraz konserwacja polepszą pracę i wydłużą bezawaryjność ekspresu na następne kilka lat.

Gwarancja na każdy naprawiony sprzęt

Zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac, zawsze poddajemy urządzenie wnikliwej i zupełnie darmowej diagnozie. Pozwoli ona na ocenę stanu usterki, podjęcie decyzji o ewentualnych częściach zamiennych i końcowej wycenie naprawy. Jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany na tym etapie pracy, bądź cena znacznie przewyższy Twój oczekiwany koszt – zawsze możesz się wycofać. Diagnoza jest w pełni darmowa i nie zobowiązuje do niczego.

Nigdy nie pobieramy również zaliczek, zaś pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero po ukończeniu naprawy, kiedy zadowolony klient odbiera od nas swój ekspres. Świadczymy wysokiej jakości usługi, co zawsze potwierdzamy wystawioną gwarancją. Naszym celem jest nie tylko szybkie usunięcie usterki, ale także znalezienie przyczyny jej powstania, co pozwoli uchronić się w przyszłości przed jej powrotem.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Subskrybuj Serwis ekspresów Franke
Pozostałe usługi