Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Gaggia /

Serwis ekspresów Gaggia

Serwis ekspresów Gaggia

Stereotyp mówi, że nigdzie nie napijemy się pyszniejszej kawy niż w samym sercu Włoch. Nic zatem dziwnego, że włoska marka ekspresów do kawy Gaggia jest tak chętnie kupowana na całym świecie. Choć w 1999 roku została kupiona przez inną krajową firmę zajmującą się ekspresami do kawy – Saeco – to wciąż możemy znaleźć na rynku coraz to nowsze modele Gaggia. W naszym serwisie zajmujemy się naprawami wszystkich dostępnych na rynku ekspresów, bez względu na kraj pochodzenia, zastosowanie czy wiek urządzenia.

Naprawimy każdy model ekspresu Gaggia

Gaggia posiada w swojej kolekcji zarówno urządzenia automatyczne jak i te ręczne – kolbowe. W zależności od linii znajdą swoje zastosowanie w gospodarstwach domowych, ale też świetnie sprawdzą się do użytku profesjonalnego – w biurowcach czy nawet gastronomii. Nasi technicy przez wiele lat zajmowali się naprawami ekspresów zarówno marki Saeco jak i Gaggia, co pozwoliło zyskać im bezcenną praktykę oraz wiedzę o konstrukcji i specyfikacji każdego z urządzeń. Pomożemy Ci zarówno z usterką mechaniczną, jak i elektryczną. W naszych szeregach znajdują się nie tylko technicy-pasjonaci, ale też miłośnicy elektroniki, co pozwala im na naprawę wszystkich urządzeń, bez względu na ich wysoki stopień zaawansowania technologicznego.

U nas wykonasz też rutynowe czyszczenie i konserwację, dzięki którym kawa odzyska swój utracony, wyjątkowy smak, zaś sam ekspres będzie odnowiony, co przysłuży się do jego bezawaryjności na następne kilka lat.

Wysoka jakość, profesjonalizm, terminowość

Do każdej naszej naprawy podchodzimy nadzwyczaj poważnie i indywidualnie. W swojej karierze przeprowadziliśmy niezliczone ilości napraw, dlatego wiemy jak cenna jest prawidłowo wykonana usługa serwisowa. Naszym celem nie jest tylko szybkie naprawienie usterki, bo to potrafi każdy. Nam zależy, aby znaleźć przyczynę jej powstania i sprawnie się jej pozbyć, aby uszkodzenie nie powróciło w przyszłości. Na każdą naprawę ekspresu Gaggia wystawiamy gwarancję, ponieważ jesteśmy świadomi wysokiej jakości naszej pracy.

Zanim przejdziemy do naprawy, zawsze przeprowadzamy wnikliwą i w pełni darmową diagnozę sprzętu. Dzięki niej będziemy wiedzieli, co zostało uszkodzone i dlaczego, jakich części zamiennych będziemy potrzebowali, a także jaka będzie końcowa cena usługi. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, zaś pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero po naprawie ekspresu. Każdą naprawę staramy się przeprowadzać szybko i sprawnie, ponieważ cenimy sobie czas naszych Klientów.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zapraszamy!

Subskrybuj Serwis ekspresów Gaggia
Pozostałe usługi