Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Jura /

Serwis ekspresów Jura

Serwis ekspresów Jura

Twój ekspres Jura po włączeniu nie robi kawy? Woda zamiast do filiżanki wylatuje bokiem na blat? A może kawa nie jest już nasycona i nie smakuje tak, jak dawniej? Przyjdź do nas! Chętnie pomożemy w każdym przypadku.

Naprawimy każdy model ekspresu Jura

Jesteśmy serwisem elektronicznym z bardzo bogatym doświadczeniem w różnego typu naprawach. Na przestrzeni lat udało nam się przywrócić do dawnej świetności niezliczone ilości sprzętu elektronicznego, a tym samym zadowolić jego użytkowników. Jeśli z Twoim ekspresem do kawy marki Jura dzieje się coś złego – skontaktuj się z nami. Nasi serwisanci przeprowadzali naprawy zarówno w przypadku ekspresów do kawy do użytku domowego, a także tych profesjonalnych modelach od marki Jura – do zastosowania w firmie bądź gastronomii.

Stale pogłębiamy swoją wiedzę oraz udoskonalamy umiejętności, aby świadczone przez nas usługi cechowały się coraz wyższą jakością. Zdołaliśmy zapoznać się z niemal wszystkimi modelami ekspresów proponowanymi przez tę firmę – poznaliśmy ich konstrukcję oraz specyfikację. W ich usterkach nie ma już dla nas żadnych niespodzianek, ponieważ „przejrzeliśmy je na wylot”.

Pomożemy, bez względu na rodzaj usterki

Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz pomocy w przypadku usterki mechanicznej czy nawet elektrycznej. Nasi serwisanci oprócz tego, że są niezwykłymi pasjonatami w wykonywanej przez siebie pracy, są także elektronikami, dlatego bez względu na rodzaj zaawansowania technologii – uporają się z awarią. Zapraszamy do nas również na rutynowe czyszczenie i konserwację, które pozwolą nie tylko przywrócić dawny smak wyjątkowej kawy, ale też wydłużą bezawaryjność ekspresu na następne długie lata. Nie przetrzymujemy niepotrzebnie ekspresów, ponieważ wiemy jak dotkliwy jest ich brak na choćby jeden dzień – szanujemy naszych Klientów.

Wysoka jakość, gwarancja, terminowość

W ElektroSzpitalu nie naprawiamy tylko usterki. Naszym celem jest na tyle dokładne zbadanie problemu, ale i znalezienie przyczyny jego powstania, aby wyeliminować wszelkie szanse na powtórne pojawienie się awarii w niedalekiej przyszłości. Na każdą naszą usługę wystawiamy gwarancję, ponieważ jesteśmy pewni wysokiej jakości naszej pracy. Zanim przejdziemy do jakichkolwiek napraw, zawsze przeprowadzamy najpierw dokładną i w pełni darmową diagnozę, dzięki której dowiemy się, co tak naprawdę się wydarzyło oraz jaka będzie ostateczna kwota za naprawę. Nigdy nie bierzemy zaliczek, a pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas odbioru naprawionego urządzenia przez zadowolonego Klienta.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zapraszamy!

Subskrybuj Serwis ekspresów Jura
Pozostałe usługi