Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Krups /

Serwis ekspresów Krups

Serwis ekspresów Krups

W ofercie Krups znajdziemy różnej maści elektroniczny sprzęt kuchenny, w tym także ekspresy kawowe – ciśnieniowe i automatycznie. Z pomocą najbardziej ekonomicznych ekspresów kolbowych jak Krups Calvi Latte przygotujemy za jednym razem do dwóch filiżanek kawy.  Bardziej ekskluzywne linie pokroju Krups Evidence uraczą nas nie tylko różnymi gatunkami kawy, lecz także herbatą, naparami ziołowymi i spienionym mlekiem. Ekspresy marki Krups cieszą się reputacją wysokiej klasy urządzeń, funkcjonalnych – przy właściwej eksploatacji – długie lata. Niestety nie są one niezniszczalne, o czym świadczą zgłaszane problemy z układem parzącym. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w naprawach ekspresów tej marki. Wynika to przede wszystkim z tego, że są niezwykle popularne na naszym rodzimym rynku, a z czasem - ulegają uszkodzeniom.

Najczęstsze usterki:

- wyciek wody;

- uszkodzona grzałka bojlera;

- uszkodzony termostat;

- zapchanie rurek doprowadzających bojlera.

Zajmujemy się naprawą ekspresów do kawy marki Krups. Poradzimy sobie z niemal każdą usterką, ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego rodzaju usługach. Ekspresy do kawy marki Krups cieszą się na rynku sporym powodzeniem, co przekłada się na częste zakupy urządzeń tej marki oraz równie częste odwiedziny użytkowników po skończonej gwarancji w naszym serwisie. Dzięki niezliczonym szansom na „zajrzenie do środka”, nasi serwisanci zdołali dokładnie poznać cechy konstrukcyjne oraz specyfikację różnych modeli. To wszystko przyczyniło się do tego, że są wręcz na bieżąco ze wszystkimi ekspresami w chwilę po ich skończonej gwarancji. Naprawimy każdy model ekspresów marki Krups – świadczy o tym nasze zaangażowanie, doświadczenie i stale pogłębiana wiedza.

Gwarancja na każdy naprawiony ekspres

W ElektroSzpitalu nie zależy nam tylko na szybkiej naprawie usterki - mamy wyższe cele. Przede wszystkim dbamy o spokój Klienta i jego zadowolenie z powodu długo działającego urządzenia. Zawsze staramy się nie tylko naprawić sprzęt, ale również bardzo dokładnie obserwujemy jego zachowanie. Szukamy nie tylko samej usterki, ale przede wszystkim jej przyczyny, aby móc ją sprawnie wyeliminować i nie dopuścić do ponownej szkody w najbliższym czasie. Do każdej naprawy podchodzimy indywidualnie, ponieważ cenimy sobie długoterminowe naprawy – wystawiamy na to gwarancję.

Naprawimy wszystkie modele ekspresów do kawy Krups – ekspresy automatyczne, kolbowe, przelewowe oraz te na kapsułki! Poradzimy sobie zarówno z usterką mechaniczną, jak i elektroniczną. Przeprowadzimy rutynowe czyszczenie oraz konserwację, które przywrócą dawny, wyjątkowy smak kawy i wydłużą bezawaryjność urządzenia na następne lata.

Wysoka jakość, wiedza, terminowość

W naszej pracy do każdego urządzenia podchodzimy w sposób wyrozumiały, zaś do usterki – zupełnie bezwzględny. Zależy nam, aby na każdym poziomie świadczyć wysoką jakość usług, ponieważ przekłada się to na zadowolenie Klienta. Nie przetrzymujemy niepotrzebnie sprzętów, ponieważ wiemy jak dotkliwy jest ich brak w życiu codziennym. Zanim przejdziemy do samej naprawy, przeprowadzamy w pełni darmową diagnozę, która pozwoli na dokładne zapoznanie się z awarią oraz omówienie ostatecznej ceny naprawy z Klientem. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, zaś pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero po ukończonej usłudze serwisowej.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zapraszamy!

Subskrybuj Serwis ekspresów Krups
Pozostałe usługi