Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów La Cimbali /

Serwis ekspresów La Cimbali

Serwis ekspresów La Cimbali

W asortumencie La Cimbali znajdziemy ekspresy kolbowe oraz automatyczne. Ekspresy ciśnieniowe La Cimbali to stylowe urządzenia, designem nawiązujące do tradycyjnych włoskich ekspresów kawowych. Obsługiwane są za pomocą przycisków, bądź – w droższych modelach – ekranu dotykowego. W przypadku ekspresów automatycznych wszystkie modele mają wbudowany moduł Wi-fi, dzięki któremu parametry ich pracy mogą być monitorowane na odległość. Obserwowane niekiedy problemy z łącznością mogą wynikać z awarii modułu Wi-fi, bądź płyty głównej.

Najczęstsze usterki:

- przyciski nie reagują na nacisk;

- defekt ekranu;

- uszkodzenie młynka;

- awaria modułu Wi-fi;

- ekspres nie włącza się;

- uszkodzenie płyty głównej.

La Cimbali jest znaną, docenianą i wykorzystywaną na całym świecie włoską marką ekspresów do kawy. W ich ofercie znajdziemy wyłącznie profesjonalne ekspresy kolbowe. Z racji ich charakteru, wydajności, a także niezwykłej wytrzymałości znajdują one swoje zastosowanie przede wszystkim w różnego rodzaju punktach świadczących usługi gastronomiczne. W naszym serwisie naprawiamy zarówno ekspresy do użytku domowego oraz te zaawansowane, wykorzystywane przez wysokiej klasy baristów.

Naprawimy każdy model, bez względu na rodzaj usterki

Z racji popularności urządzeń marki La Cimbali nasi serwisanci mieli z nią do czynienia tak wiele razy, że udało im się poznać specyfikację oraz złożoność konstrukcji niemal wszystkich możliwych modeli ekspresów. Nawet tych starszych, których gwarancja zakończyła się wieki temu. Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu nie ma dla nas usterki nie do naprawienia.

W przypadku ekspresów wykorzystywanych w gastronomii niezwykle ważne jest częste wykonywanie przeglądów, a także dbałość o kompleksowe czyszczenie i konserwację. Mimo że urządzenia te posiadają funkcję automatycznego odkamieniania, to w przypadku ogromu pracy, jaki w końcu muszą wykonywać w lokalach, to nie wystarczy. Jeśli jednak zapomnimy o regularnym oddawaniu ekspresu do serwisu – nic nie szkodzi. Poradzimy sobie z każdą usterką – zarówno mechaniczną jak i elektryczną.

Szybka i darmowa diagnoza

Zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac zawsze przeprowadzamy najpierw wnikliwą i w pełni darmową diagnozę. Pozwoli ona na zaznajomienie się z usterką, zadecydowanie ewentualnych częściach zmiennych oraz na ostateczną wycenę naprawy. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek. Ponieważ diagnoza jest darmowa, pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas odbioru naprawionego ekspresu z serwisu. Jeśli jednak zdecydujesz się zrezygnować z oferowanej przez nas usługi na poziomie diagnozy – oczywiście jest taka możliwość. Etap ten nie jest zobowiązaniem, więc nie poniesiesz żadnych kosztów.

Gwarancja na każdą naprawę

ElektroSzpital to miejsce, w którym nie tylko zależy nam na szybkim pozbyciu się usterki, ale przede wszystkim na tak dobrze przeprowadzonej usłudze, żeby problem nie pojawił się w najbliższej przyszłości. W tym celu szukamy przyczyny, która mogła doprowadzić do awarii, a następnie sprawnie się jej pozbywamy. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego wystawiamy gwarancję na każdą naprawę. Działamy szybko i profesjonalnie. Nie przetrzymujemy niepotrzebnie urządzeń, ponieważ wiemy jak bardzo kosztowny jest brak ekspresu do kawy w każdej restauracji.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Subskrybuj Serwis ekspresów La Cimbali
Pozostałe usługi