Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Melitta /

Serwis ekspresów Melitta

Serwis ekspresów Melitta

Ekspresy automatyczne marki Melitta wyposażone są  - w zależności od konfiguracji - w cały arsenał przydatnych funkcji. Należy do nich automatyczne odkamienianie i czyszczenie, tryb oszczędzania energii i wyłączanie urządzenia w przypadku wykrycia braku wody czy spieniania mleka. Niestety z ostatnią funkcją może być różnie, jako że spieniacze w ekspresach Melitty nierzadko ulegają różnego rodzaju awariom. W ofercie portugalskiego producenta znajdziemy też ekspresy przelewowe. Wszystkie z nich oferują tryb automatycznego czyszczenia, a elementy większości z nich mogą być myte w zmywarce.

Najczęstsze usterki:

- ekspres się nie uruchamia;

- niedziałający spieniacz do mleka

- uszkodzony blok zaparzający;

- niedziałający wyświetlacz;

- uszkodzona pompka.

Od kiedy tylko Pani Melitta wynalazła w 1908 roku pierwszy na świecie filtr do parzenia kawy – od tego czasu rozpoczęła się produkcja niemieckich ekspresów do kawy. Choć co prawda nie działamy na rynku tak długo jak firma Melitta, to posiadamy równie spore doświadczenie w naprawach i konserwacji ekspresów do kawy tej marki. Jeśli coś złego dzieje się z Twoim urządzeniem, bądź kawa nie smakuje tak, jak dawniej – niezwłocznie przyjdź do nas!

Naprawimy każdy model urządzenia

Marka Melitta specjalizuje się w dwóch rodzajach ekspresów – automatycznych i przelewowych. Na przestrzeni lat pracy udało im się wyprodukować coraz to nowsze i nowsze modele, a my potrafimy naprawić każdy z nich! Z każdą naprawą urządzeń tej marki nasza wiedza uzupełniała się, dzięki czemu udało nam się poznać i zrozumieć specyfikację oraz konstrukcję tych ekspresów. Pomożemy w każdym przypadku – zarówno z modelem automatycznym jak i przelewowym, bez względu na jego zastosowanie czy wiek.

Pomożemy w przypadku każdej usterki

Od lat naprawiamy usterki mechaniczne i elektryczne. W obecnych czasach, kiedy technologia jest wykorzystywana nawet do tworzenia urządzeń wykorzystywanych w domowych warunkach – wiedza elektroniczna jest tak samo niezbędna jak wszystkie inne umiejętności. Nasi technicy posiadają entuzjazm i potrzebne wykształcenie, aby radzić sobie z coraz nowszymi ekspresami. Wykonujemy także okresowe przeglądy i konserwacje, co przyczynia się do pełniejszego i aromatyczniejszego smaku kawy, a także do dłuższego bezawaryjnego działania urządzenia. Zabieg ten jest niezwykle ważny w sytuacji, kiedy ekspres jest mocno eksploatowany.

Zawsze darmowa diagnoza i wycena

Zanim przystąpimy do pracy nad usterką, wykonujemy wnikliwą i w pełni darmową diagnozę. Dzięki temu zyskujemy pełen komplet informacji – co dokładnie zostało uszkodzone, jakie części zamienne będą potrzebne do przeprowadzenia naprawy oraz ile wyniesie całkowity koszt usługi. Jeśli po wykonanej diagnozie będziesz jednak chciał zrezygnować ze skorzystania z naszych usług – jest taka możliwość, ponieważ nadal nic nie zapłacisz. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, a pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas odbioru naprawionego urządzenia przez Klienta. Działamy sprawnie, terminowo i zawsze profesjonalnie – na każdą naszą naprawę wystawiamy gwarancję.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Subskrybuj Serwis ekspresów Melitta
Pozostałe usługi