Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Moccamaster /

Serwis ekspresów Moccamaster

Serwis ekspresów Moccamaster

Ekspresy przelewowe Moccamaster odznaczają się nowoczesnym designem w całej gamie barw. Za utrzymanie odpowiedniej temperatury kawy w dzbanku odpowiada płyta grzewcza z wbudowanym termostatem. Pokrywająca ją emalia zapobiega korozji pod wpływem płynu. Nie gwarantuje jednak ona całkowitej odporności na awarie. Płyta grzewcza i termostat  - podobnie jak wszystkie komponenty - z czasem mogą ulec uszkodzeniu oraz wymagać naprawy. Proces parzenia kawy zachodzi niemal bezobsługowo i nie angażuje uwagi użytkownika. Profesjonalna konserwacja w serwisie umożliwi długie użytkowanie w pełni działającego ekspresu.

Najczęstsze usterki:

- uszkodzenie termostatu;

- defekt płyty grzewczej;

- zatkanie otworów prysznica.

W naszym serwisie zajmujemy się naprawami naprawdę różnych ekspresów do kawy. Wyśmienicie radzimy sobie zarówno w przypadku ekspresów automatycznych, kolbowych, kapsułkowych i oczywiście przelewowych – tak, jak wszystkie modele marki Moccamaster. Do naszego serwisu bardzo często trafiają urządzenia tej marki, co na przestrzeni lat pozwoliło nam nie tylko poznać ich budowę i specyfikację, ale też zapoznać się z niemal wszystkimi możliwymi usterkami, jakie mogą tylko się wydarzyć.

Wiedza, doświadczenie, niezawodność

Nasi serwisanci zdobywali wiedzę w wielu różnych punktach serwisowych, co przyczyniło się do tego, że nasze usługi są tak wszechstronne. Pomożemy w przypadku usterki mechanicznej oraz awarii elektrycznej, ponieważ w naszym zespole mamy liczne grono techników z właśnie wykształceniem elektronicznym. W obecnych czasach, gdzie niemal wszystkie urządzenia użytku domowego posiadają elementy nowoczesnej technologii, praca w serwisie bez wiedzy technicznej nie byłaby możliwa. Niegdyś odkurzacz mógł naprawić wujek Heniek albo sąsiad spod 12. Teraz lepiej nie ryzykować ze swoimi urządzeniami i udać się do zaufanego serwisu – ElektroSzpitala!

Przeprowadzimy także dokładne czyszczenie i konserwację, które przywrócą intensywny smak kawy, a także zdecydowanie wydłużą bezawaryjny czas pracy ekspresu Moccamaster.

Darmowa diagnoza i wycena naprawy

Zanim przejdziemy do jakiejkolwiek naprawy, wykonujemy wnikliwą i w pełni darmową diagnozę urządzenia. Dzięki niej uzyskamy pełen komplet potrzebnych informacji – z jakiego rodzaju usterką mamy do czynienia, co zostało uszkodzone, z jakich części zamiennych trzeba ewentualnie skorzystać oraz ile wyniesie ostateczna kwota za naprawę. Po rozmowie z Klientem i ustaleniu kosztów – cena się nigdy nie zmieni! Nie pobieramy także żadnych zaliczek, a pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero po wykonaniu naprawy i odbiorze w pełni działającego ekspresu przez Klienta.

Gwarancja na każdy naprawiony ekspres

W ElektroSzpitalu działamy inaczej niż wszystkie inne serwisy. Nie zależy nam na szybkiej naprawie i „pozbyciu się” ekspresu, ale na przeprowadzeniu kompleksowej usługi. Naszym celem jest także znalezienie przyczyny wystąpienia problemu i sprawne jej usunięcie. Tylko dzięki takiej praktyce zyskujemy pewność, że usterka nie powróci w najbliższym czasie. Działamy tak przez lata, ponieważ cechuje nas przede wszystkim uczciwość względem naszych Klientów. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług zawsze potwierdzamy wystawianą gwarancją.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Subskrybuj Serwis ekspresów Moccamaster
Pozostałe usługi