Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Nivona /

Serwis ekspresów Nivona

Serwis ekspresów Nivona

Nivona pojawiła się na polskim rynku ekspresów automatycznych stosunkowo niedawno. Wszystkie modele posiadają system automatycznego czyszczenia, płukania i odkamieniania, co początkowo zmniejsza pole potencjalnych usterek. Jednak oczywiście nie eliminuje ich całkowicie, zwłaszcza gdy chodzi o układy elektryczne i młynek. We wszystkich modelach  znajdziemy opcje regulacji mocy, temperatury i stopnia mielenia kawy w zależności od twardości wody, w bardziej ekskluzywnych – dodawanie własnych przepisów i sterowania za pomocą Bluetooth z poziomu smartfona. Z powodu sporego zautomatyzowania urządzenia jest ono niezwykle wygodne w użytkowaniu, ale też z czasem staje się awaryjne. Poradzimy sobie z dosłownie każdą naprawą.

Najczęstsze usterki:

- błędny odczyt termoczujników;

- awaria wyświetlacza;

- defekt młynka;

- Bluetooth nie działa;

- awaria płyty głównej.

Mimo że ekspresy marki Nivona produkowane są przez szwajcarską firmę, to „chodzą jak w szwajcarskim zegarku” tylko do czasu… A dokładniej do czasu skończonej gwarancji. Później chodzą już tylko do serwisu. W ofercie tej marki znajdziemy ekspresy ciśnieniowe automatyczne do zastosowania w gospodarstwie domowym, jak również te mocniejsze, które idealnie sprawdzą się w biurze. Dzięki masywnej zabudowie i wysokiej wytrzymałości są chętnie kupowane przez smakoszy kawy. W naszym serwisie widujemy je równie często, co inne popularne ekspresy.

Naprawimy każdy model i każdą usterkę

W naszym serwisie na przestrzeni lat przeprowadziliśmy niezliczone ilości napraw ekspresów, oczywiście z sukcesem i ostatecznym zadowoleniem Klienta. Poradzimy sobie zarówno w przypadku mniejszych ekspresów domowych, jak i tych rozbudowanych, profesjonalnych. U nas naprawisz dosłownie każdą usterkę w swoim ekspresie Nivona  – zarówno mechaniczną, jak i elektroniczną. Nasi technicy oprócz tego, że są wielkimi pasjonatami swojej pracy, są dodatkowo elektronikami, dzięki czemu bez trudu radzą sobie z coraz to nowszą technologią wykorzystywaną do produkcji urządzeń użytku domowego.

Przeprowadzimy także rutynowe czyszczenie i konserwację, dzięki któremu kawa odzyska swój cudowny, dawny smak, a urządzenie będzie bezawaryjne na następne lata. Pomożemy z każdym modelem ekspresu, ponieważ przez lata pracy nasi serwisanci zdołali zapoznać się z niemal każdym urządzeniem od marki Nivona – poznali jego specyfikację i sposoby konstrukcji.

Doświadczenie, wiedza, niezawodność

Do każdej usterki podchodzimy indywidualnie, ponieważ zależy nam nie tylko na jak najszybszym usunięciu jej i pozbyciu się problemu, ale też na znalezieniu przyczyny jej powstania, aby tym samym zapobiec awarii w najbliższej przyszłości. Jesteśmy świadomi wysokiej jakości swojej pracy, dlatego na każdą naprawę wystawiamy gwarancję. Zanim rozpoczniemy jakiekolwiek prace – najpierw przeprowadzamy wnikliwą i w pełni darmową diagnozę. Po niej będziemy już posiadali komplet podstawowych informacji, czyli co zostało uszkodzone, jakie części należy wymienić oraz jaki będzie koszt całej usługi.

Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, a pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas odbioru naprawionego już urządzenia. Cenimy sobie także czas naszych Klientów, dlatego nie przetrzymujemy niepotrzebnie ekspresów, jak to robią inne serwisy. Każdą naprawę staramy się wykonywać, szybko, sprawnie i zawsze w jak najkrótszym czasie.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zapraszamy!

Subskrybuj Serwis ekspresów Nivona
Pozostałe usługi