Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Nuova Simonelli /

Serwis ekspresów Nuova Simonelli

Serwis ekspresów Nuova Simonelli

Nouva Simonelli to znany włoski producent specjalizujący w sprzęcie baristycznym, w tym także ekspresach kawowych. W ofercie Nouva Simonelli znajdziemy zarówno ekspresy kolbowe, jak i automatyczne. Bardzo użytecznym dodatkiem jest wbudowana lodówka na mleko, która niestety często ulega awariom. Możliwość ustawienia alarmów czyszczenia, przepłukiwania oraz sprawdzania poziomu wody jest spory ułatwieniem w codziennej eksploatacji, jednak z czasem konieczna jest nie tylko konserwacja całego urządzenia, ale też uwentualna naprawa.

Najczęstsze usterki:

- awaria systemu chłodzącego wbudowanej lodówki;

- defekt młynka;

- zabrudzony układ mleczny;

- zapchanie dyszy pary.

Nuova Simonelli to włoska marka, która z miłości do pysznej kawy stworzyła wysokiej jakości ekspresy kolbowe i automatyczne oraz profesjonalne młynki do kawy. W swojej ofercie stawiają przede wszystkim na wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz niezawodności. Choć przewodzą im w produkcji wysokie cele, to jednak ekspresy nadal są tylko urządzeniami i tak jak wszystko z czasem ulegają różnym uszkodzeniom.

Naprawimy każdy model ekspresu Nuova Simonelli

W ElektroSzpitalu potrafimy zadbać o każdy ekspres – również o produkty marki Nuova Simonelli. Urządzenia ich produkcji z racji swojej wytrzymałości oraz niezwykle rozbudowanej konstrukcji często są wykorzystywane w gastronomii bądź innych lokalach usługowych, gdzie jest zapotrzebowanie na pyszną, aromatyczną kawę. Nasi technicy na przestrzeni lat zdołali z powodzeniem przeprowadzić wiele napraw urządzeń tej marki, co przyczyniło się do tego, że dziś są specjalistami w swojej branży. Uporają się z dosłownie każdą usterką i każdym modelem ekspresu Nuova Simonelli – bez względu na to czy będzie on automatyczny, czy kolbowy.

Poradzimy sobie z każdą usterką

W naszym serwisie mieliśmy już do czynienia z niemal każdą możliwą usterką ekspresów do kawy, co pozwoliło nam bez trudu je rozpoznawać. Pomożemy zarówno w przypadku usterki mechanicznej jak i elektrycznej. Przeprowadzimy również niezwykle potrzebną konserwację oraz dokładne czyszczenie urządzenia. Choć od dawna każdy ekspres wyposażony jest w funkcję odkamieniania i czyszczenia, to proces ten i tak nie przebiegnie w taki sposób, jak będzie to w stanie zrobić doświadczony specjalista. Dzięki procedurze konserwacji jesteśmy w stanie uchronić nasz ekspres przed przyszłą awarią, do której z czasem mogłoby dojść, a tym samym wydłużamy jego bezawaryjny czas pracy.

Gwarancja na każdą naprawę

W naszym serwisie przewodzi nam nadrzędna myśl. Jest nią nie tylko szybkie naprawienie szkody, ale przede wszystkim znalezienie przyczyny, która ją wywołała. Dopiero jej usunięcie przyczynia się do długotrwałego i bezawaryjnego działania ekspresu. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego wystawiamy zawsze na każdą naprawę gwarancję. Jest ona potwierdzeniem naszej wiedzy, doświadczenia i niezawodności.

W ElektroSzpitalu diagnoza i wycena naprawy są zawsze darmowe. Na tym etapie możesz również bez trudu zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, ponieważ diagnoza do niczego nie zobowiązuje. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, a pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas odbioru naprawionego ekspresu przez Klienta.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Subskrybuj Serwis ekspresów Nuova Simonelli
Pozostałe usługi