Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Rancilio /

Serwis ekspresów Rancilio

Serwis ekspresów Rancilio

Rancillo jest jedną z najpopularniejszych włoskich marek ekspresów kawowych - w jej asortymencie znajdziemy 2 linie przelewów kolbowych. Na uwagę zasługuje nie tylko elegancki design, lecz też wysoki poziom bezpieczeństwa. W tym celu zamontowano zawór trójdrożny, który zapobiega cieknięciu zaparzonej kawy na tacę ociekową oraz pompę wibracyjną, która redukuje ryzyko spalenia się ekspresu, jeśli włączymy go bez wcześniejszego uzupełnienia wody. Ponieważ elementy te biorą udział w codziennej eksploatacji, dość często ulegają rozmaitym uszkodzeniom, które sprawnie i w krótkim czasie potrafimy zdiagnozować i naprawić.

Najczęstsze usterki:

- uszkodzenie pompy

- brak reakcji na naciśnięcie klawisza kontrolnego;

- nieszczelność zaworu trójdzielnego.

Rancilio to włoska firma, która powstała ponad 100 lat temu, aby z zamiłowaniem i pasją tworzyć niezwykłe ekspresy do kawy. W swojej ofercie głównie skupili się na ekspresach kolbowych oraz automatycznych. Dzięki wydajności oraz profesjonalizmie przez dziesięciolecia były one wykorzystywane w lokalach gastronomicznych, choć od jakiegoś czasu marka produkuje także linię „Home line”, w której znajdziemy znaną wysoką jakość kawy z możliwością zaparzenia jej we własnym domu.

Naprawimy każdy model ekspresu Rancilio

Z powodu sporego zainteresowania się produktami marki Rancilio przez smakoszy kawy, równie często trafiały te urządzenia do naszego serwisu po skończonej już gwarancji. Mieliśmy do czynienia z niemal każdym modelem – automatycznym i kolbowym, profesjonalnym oraz tym do zastosowania w gospodarstwie domowym. Owa praktyka pozwoliła nam zapoznać się ze specyfikacją produktów Rancilio i zrozumieć ich konstrukcję. Po latach ciężkiej pracy, dziś możemy nazywać się prawdziwymi specjalistami w swoim fachu.

Przyjdź do nas bez względu na rodzaj usterki

W przypadku uszkodzeń ekspresów do kawy Rancilio wyróżniamy przede wszystkim dwa rodzaje – usterki mechaniczne oraz elektryczne. Nasi serwisanci są w stanie naprawić każdą z nich, ponieważ wraz z wiedzą serwisową posiadają wykształcenie elektroniczne i profesjonalnie wyposażony warsztat techniczny. Przeprowadzą także dokładne czyszczenie i rutynową konserwację ekspresu Rancilio. Zabieg ten jest o tyle ważny, że pozwala nie tylko wydłużyć bezawaryjny czas pracy sprzętu, ale bywały sytuacje, kiedy podczas tego rodzaju procedury udało się wykryć mikro uszkodzenia, które w przyszłości mogły mieć kolosalne skutki.

Zawsze darmowa diagnoza i wycena

Zanim przystąpimy do naprawy poddajemy produkt wnikliwej i w pełni darmowej diagnozie. Dzięki niej zyskujemy komplet potrzebnych informacji – rodzaj usterki, jej przyczynę, ewentualne części zamienne oraz ostateczną cenę naprawy. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, zaś pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero po skończonej naprawie. Jeśli zdecydujesz się na etapie diagnozy zrezygnować z oferowanej przez nas usługi – nic nie szkodzi, ponieważ do niczego ona nie zobowiązuje. W swojej wieloletniej pracy postawiliśmy na profesjonalizm, terminowość i doświadczenie. Na każdą wykonaną przez nas usługę wystawiamy gwarancję, ponieważ jesteśmy pewni wysokiej jakości naszej pracy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Subskrybuj Serwis ekspresów Rancilio
Pozostałe usługi