Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Saeco /

Serwis ekspresów Saeco

Serwis ekspresów Saeco

Saeco to włoski koncern specjalizujący się w produkcji ekspresów kawowych. Od 1999 w jego skład wchodzi także Gaggia, wcześniej funkcjonująca jako niezależne przedsiębiorstwo. W ofercie Saeco znajdziemy zarówno ekspresy kolbowe, jak i automatyczne o bardzo zróżnicowanej funkcjonalności i wydajności. Ekspresy kawowe Saeco cieszą się opinią mało awaryjnych i pracujących bez szwanku długie lata. Mimo to zdarza się im – zwłaszcza przy nieodpowiedniej eksploatacji – szwankować. Odnotowane przez użytkowników problemy dotyczą zarówno części elektronicznej jak i mechanicznej urządzenia. U nas naprawicie dosłownie każdą usterkę.

Najczęstsze usterki:

- dysfunkcja wyświetlacza;

- uszkodzenie bezpieczników – ekspres się nie włącza;

- nieszczelność – woda wydostaje się z ekspresu;

- uszkodzenie układu zasilającego;

- zapchanie dyszy parowych.

Najpyszniejsze espresso kojarzy nam się z Włochami i właśnie w jednym z włoskich miasteczek powstała popularna marka ekspresów do kawy – Saeco. Dzięki ich urządzeniom napijemy się prawdziwie aromatycznego napoju, ale do czasu, aż będzie on w pełni sprawny. Jak nauczyło już nas doświadczenie – sprzęty psują się dopiero po skończeniu gwarancji, a później zmuszeni jesteśmy rozglądać się za sprawdzonym i zaufanym serwisem. Jeśli z Twoim ekspresem Saeco dzieje się coś złego – nie zwlekaj i przyjdź do ElektroSzpitala!

Pomożemy w przypadku każdej awarii

Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy ekspresy do kawy marki Saeco naprawiają od wielu, wielu lat. Na przestrzeni czasu zdołali zapoznać się nie tylko z wiekowymi urządzeniami, ale też z tymi nowszymi, w chwilę po skończonej gwarancji. Tego rodzaju praktyka pozwoliła im dogłębnie poznać konstrukcję oraz zaznajomić się ze specyfikacją tych urządzeń, co czyni ich niemal specjalistami w naprawach ekspresów Saeco.

Naprawimy dosłownie każdy model – bez względu na jego wiek, zastosowanie oraz uszkodzenie. Pomożemy zarówno w przypadku usterki mechanicznej, jak również elektrycznej. Nasi technicy oprócz wyjątkowego zapału do pracy posiadają także umiejętności z dziedziny elektroniki, dzięki czemu bez większych trudności radzą sobie w przypadku nowszych modeli z rozbudowaną technologią. Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz czyszczenia bądź konserwacji. Tego rodzaju zabieg nie tylko przywróci dawną świetność Twojej ulubionej kawy, ale przede wszystkim wydłuży bezawaryjność ekspresu. Jesteśmy w stanie naprawić ekspresy automatyczne jak i kolbowe, te do użytku domowego jak i profesjonalnego – w biurze czy gastronomii.

Terminowość, doświadczenie i zaangażowanie

W swojej pracy przywiązujemy ogromną wagę do tych trzech czynników. Nie przetrzymujemy niepotrzebnie urządzeń w serwisie, ponieważ wiemy jak dotkliwy może być brak ekspresu przez choćby jeden dzień. Do każdej naprawy podchodzimy nadzwyczaj poważnie i indywidualnie. Zależy nam nie tylko na tym, aby szybko pozbyć się usterki, ale też przyjrzeć się jej uważnie, znaleźć jej przyczynę i sprawnie wyeliminować – aby nie powróciła w przyszłości. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego na każdą naprawę wystawiamy gwarancję.

Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek. Zanim rozpoczniemy właściwą pracę najpierw przeprowadzamy wnikliwą i w pełni darmową diagnozę, dzięki której poznamy awarię, ewentualne części zamienne oraz ostateczną cenę za naprawę. Pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero wtedy, kiedy naprawiony sprzęt trafia do uśmiechniętego Klienta. Staramy się zawsze być w kontakcie, dlatego będziesz stale na bieżąco z etapami naprawy i informacjami na jej temat.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania – zapraszamy!

Subskrybuj Serwis ekspresów Saeco
Pozostałe usługi