Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Schaerer /

Serwis ekspresów Schaerer

Serwis ekspresów Schaerer

Automatyczne ekspresy kawowe Schaerer to wielofunkcyjne urządzenia o cieszącym oku designie. Wbudowany program automatycznego oczyszczania ekspresu CleanIT umożliwia utrzymanie go w dobrej kondycji przez dłuższy czas, jednak po kilku latach użytkowania warto udać się do zaufanego serwisu na profesjonalną konserwację urządzenia. Obserwowane najczęściej mankamenty dotyczą pompy i systemu grzewczego, które po wielu latach praktyki potrafimy naprawić bez większych trudności. 

Najczęstsze usterki:

- uszkodzenie pompy;

- awaria systemu spieniającego mleko;

- defekt bloku grzewczego.

Zajmujemy się kompleksową naprawą i konserwacją ekspresów do kawy szwajcarskiej marki Schaerer. Pomożemy w każdym przypadku, bez względu na model urządzenia, wiek oraz jego zastosowanie. W swoim dobytku mamy wiele udanych napraw zarówno dla klientów indywidualnych z urządzeniami wykorzystywanymi w gospodarstwach domowych jak również dla firm, gdzie zakupione zostały profesjonalne ekspresy. Podejmiemy się uratowania każdego sprzętu, ponieważ cechuje nas wiedza, profesjonalizm oraz doświadczenie.

Poradzimy sobie z każdą usterką

Nasi technicy-specjaliści pracują w profesjonalnie wyposażonym warsztacie, co w połączeniu z ogromną wiedzą i sporym doświadczeniem pozwala na uporanie się z niemal każdym uszkodzeniem. Pomożemy w przypadku usterki mechanicznej oraz elektrycznej. Wykonamy sezonowy przegląd i konserwację. Zabieg ten jest szczególnie ważny, kiedy mamy do czynienia z ekspresami Schaerer mocno eksploatowanymi.

Choć ekspresy wyposażone są w funkcje odkamieniania i czyszczenia, to często samo to nie wystarcza. Dzięki konserwacji w naszym serwisie przywrócimy dawny smak kawy i wydłużymy bezawaryjny okres pracy sprzętu. Zdarza się, że technicy wykrywają również na tym poziomie mikro uszkodzenia, które nienaprawione mogły w przyszłości wyrządzić ogromne szkody.

Darmowa diagnoza oraz indywidualna wycena

Zanim rozpoczniemy jakiekolwiek prace zawsze wykonujemy najpierw wnikliwą i w pełni darmową diagnozę ekspresu Schaerer. Dzięki niej uzyskamy komplet ważnych informacji – z jakim uszkodzeniem mamy do czynienia, jakie części zamienne będą niezbędne do przeprowadzenia naprawy oraz ile ostatecznie wyniesie cena usługi. Na każdym etapie prac pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, ponieważ to On jest tutaj osobą decyzyjną. Jeśli po uzyskaniu diagnozy nie będziesz chciał skorzystać z możliwości naprawy ekspresu – nic nie szkodzi. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek – diagnoza jest zawsze darmowa, zaś pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas wydania naprawionego już urządzenia.

Gwarancja na każdą usługę

W naszej pracy cenimy sobie przede wszystkim zaufanie Klientów i ich długoterminowe zadowolenie. Naszym celem nie jest szybkie naprawienie usterki i pozbycie się problemu oraz ekspresu Schaerer, ale też sprawdzenie wszelkich możliwych przyczyn, które mogły ją spowodować. Dopiero ich wyeliminowanie pozwala nam na zakończenie prac i uzyskanie pewności, że kłopot nie pojawi się w krótkim czasie. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych przez siebie usług, dlatego na każdą naprawę wystawiamy gwarancję.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Subskrybuj Serwis ekspresów Schaerer
Pozostałe usługi