Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis ekspresów do kawy / Serwis ekspresów Siemens /

Serwis ekspresów Siemens

Serwis ekspresów Siemens

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich posiadaczy uszkodzonych ekspresów do kawy marki Siemens. W swojej wieloletniej praktyce spotykaliśmy się z różnymi urządzeniami – zarówno z tymi bardziej popularnymi jak i mniej oraz pracowaliśmy nad uszkodzeniami standardowymi i tymi zdecydowanie nietypowymi. To doświadczenie pozwoliło nam poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć kwalifikacje o naprawdę szerokim zastosowaniu. W swojej pracy zaznajomiliśmy się z konstrukcją i specyfikacją produktów marki. Potrafimy naprawić każdą usterkę i dosłownie każdy model urządzenia. W przypadku ekspresów do kawy Siemens poradzimy sobie z ekspresami przelewowymi i automatycznymi, bez względu na to czy są wolnostojące, czy zostały zaprojektowane do zabudowy. 

Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm

Nasze bogate doświadczenie oraz wszechstronną, ale stale pogłębianą wiedzę dopełniają profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne. Dzięki niemu jesteśmy w stanie nie tylko naprawić usterki mechaniczne i elektryczne, ale też poddać urządzenie czyszczeniu i dogłębnej konserwacji. Zabieg ten przywróci dawny smak kawy i wydłuży bezawaryjność urządzenia na następne kilka lat. Jeśli okaże się, że do wykonania naprawy konieczna będzie wymiana części – posiadamy sprawdzonych i obecnych na rynku od wielu lat dostawców. Ich świetne rekomendacje, a także nasza długa współpraca sprawiają, że mamy pewność, że każda wymieniona część będzie w pełni kompatybilna i przysłuży się niezawodności sprzętu na bardzo długi czas.

Darmowa diagnoza i wycena

Jeśli zdecydujesz się na naprawę w naszym serwisie, to poznasz przejrzyste zasady, które zawsze u nas obowiązują. Nigdy nie pobieramy żadnych zaliczek, a pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero po udanej naprawie ekspresu. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac, nasi technicy wykonują wnikliwą i w pełni darmową diagnozę, po której zyskamy komplet przydatnych informacji – co zostało uszkodzone, jakie części trzeba wymienić, a także ile wyniesie całkowity koszt naprawy.

Naszym celem nie jest szybkie naprawienie usterki i tym samym pozbycie się chwilowego problemu. Usługa serwisowa jest w pełni przeprowadzona tylko wtedy, kiedy zostaje też znaleziona przyczyna powstania awarii i razem z uszkodzeniem zostaną zlikwidowane. Na każdą naszą naprawę wystawiamy gwarancję, ponieważ jesteśmy świadomi wysokiej jakości świadczonych przez siebie usług.

W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu!

Subskrybuj Serwis ekspresów Siemens
Pozostałe usługi