Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis komputerowy /

Serwis komputerowy

Serwis komputerowy

U nas naprawisz zarówno laptopy jak i komputery stacjonarne niemal wszystkich dostępnych na rynku producentów. Pomożemy bez względu na zastosowanie, wiek urządzenia czy rodzaj usterki. Posiadamy ogromne doświadczenie w naprawach, zarówno tych mechanicznych jak i elektronicznych. Na przestrzeni lat udało nam się uratować niezliczone ilości sprzętu komputerowego, co pozwoliło nam stać się profesjonalistami w swojej dziedzinie. Nigdy nie idziemy na żadne ustępstwa, a do każdej awarii podchodzimy indywidualnie i nadzwyczaj poważnie, ponieważ zależy nam, aby problem został poprawnie rozpoznany i nie powrócił w przyszłości. Na każdą usługę wystawiamy gwarancję, ponieważ jesteśmy pewni wysokiej jakości swojej pracy.

Darmowa diagnostyka i wycena kosztów naprawy komputera

Wnikliwa diagnostyka jest niezbędnym wstępem do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy, dlatego bez względu na urządzenie i jego objawy, zawsze zaczynamy pracę od tego etapu. Diagnoza w ElektroSzpitalu jest zawsze darmowa i bardzo dokładna. Dzięki niej uzyskamy odpowiedzi na najważniejsze pytania: co się zepsuło, jaka jest przyczyna usterki, które elementy uda się naprawić, a które będzie trzeba wymienić na nowe, a także ile czasu zajmie sama naprawa. Wycena kosztów ewentualnej naprawy również jest u nas bezpłatna, zaś pierwsze pieniądze przyjmujemy dopiero podczas wydania naprawionego komputera Klientowi. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się zrezygnować z oferowanych przez nas usługi na tym etapie, możesz mieć pewność, że nie poniesiesz żadnych ukrytych kosztów.

Naprawimy każdy rodzaj usterki

Bez względu na rodzaj uszkodzenia – my sobie z nim poradzimy! Typowe oraz częste awarie laptopów i komputerów stacjonarnych naprawiamy codziennie po kilkanaście razy. Z tymi niecodziennymi „walczymy” nieco dłużej, ale nigdy nie pozwalamy sobie na przegraną. W naszym serwisie pracują technicy-elektronicy, którzy z ogromnym zamiłowaniem już od najmłodszych lat kształcili się w obranym przez siebie kierunku. To ich zapał i pasja sprawiają, że żegnamy się z zawsze zadowolonymi klientami. Bez względu na problem – dzwoń, pisz, przyjdź do nas! Nie przetrzymujemy niepotrzebnie urządzeń jak inne serwisy, ponieważ cenimy sobie czas naszych Klientów. Wiemy, że laptopy i komputery stacjonarne to sprzęty codziennego użytku i nawet jeden dzień potrafi przynieść wiele zmartwień. Każdą naprawę wykonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie, abyś mógł znowu cieszyć się swoim komputerem.

ElektroSzpital - wiedza, umiejętności, profesjonalne zaplecze techniczne

Uporamy się zarówno w kwestii usterki elektronicznej, jak również mechanicznej. Po przeprowadzeniu kompleksowej diagnozy albo rozpoczynamy próby naprawienia uszkodzonego elementu, albo jeśli nie jest to opłacalne i znacznie przewyższy ostateczne koszty naprawy – zamawiamy zupełnie nową i w pełni sprawną część zamienną. W naszej pracy korzystamy tylko z oryginalnych podzespołów. Nasza wiedza i profesjonalne podejście do pracy to nie wszystko. Posiadamy kompleksowo wyposażony warsztat i zaplecze techniczne, zaś w przypadku obowiązkowej wymiany uszkodzonych elementów korzystamy tylko z usług zaufanych i dostępnych na rynku od lat dostawców. Dzięki temu zyskujemy pewność, że urządzenie i części zamienne będą w pełni kompatybilne, zaś usterka zostanie usunięta raz na zawsze.

Na potwierdzenie naszych słów, wystawiamy zawsze 12-miesięczną gwarancję na każdą usługę. Jest to swego rodzaju fenomen na rynku serwisów komputerowych. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszej pracy, dlatego jesteśmy gotowi brać za nią odpowiedzialność i troszczyć się o naprawione przez nas komputery przez następny, okrągły rok.

Konserwacja i upgrade laptopa i komputera stacjonarnego

Przyjdź do nas nie tylko wtedy, kiedy zepsuje się Twoje urządzenie. Zachęcamy do wykonywania okresowych przeglądów jak i konserwacji. Komputery są sprzętem, z którego korzystamy po kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie. Warto zatem od czasu do czasu oddać go w ręce zaufanych specjalistów, którzy zatroszczą się o jego wnętrze. Może zauważyłeś, że pracuje zbyt głośno? Może znacznie się przegrzewa? A może zwolnił i nie jest już tak wydajny, jak kiedyś? Przyjdź do ElektroSzpitala - wiemy, co robić w takich sytuacjach.

Pomożemy Ci także z ulepszeniem Twojego komputera – wyczyścimy go, przeprowadzimy rutynową i całościową konserwację, a w razie potrzeby wymienimy podstawowe elementy – zwiększymy pamięć RAM, wymienimy dysk twardy czy wstawimy kartę graficzną. Dzięki temu Twój komputer nie tylko znacznie przyspieszy i wydłuży się jego żywotność na następne kilka lat, ale też poprawią się jego parametry, a tym samym wzmocni się Twoje zainteresowanie tym sprzętem. To niezwykle ważne z punktu widzenia ekologii. Naprawiajmy – nie wyrzucajmy.

Subskrybuj Serwis komputerowy
Pozostałe usługi
Serwis laptopów

Serwisujemy laptopy wszystkich producentów. Poradzimy sobie z każdym rodzajem usterki. Posiadamy ogromne, wieloletnie doświadczenie. 

Serwis komputerów stacjonarnych

Naprawiamy komputery stacjonarne wszystkich dostępnych na rynku marek – bez względu na ich wiek,…