Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis komputerowy / Serwis komputerów stacjonarnych /

Serwis komputerów stacjonarnych

Serwis komputerów stacjonarnych

Naprawiamy komputery stacjonarne wszystkich dostępnych na rynku marek – bez względu na ich wiek, zastosowanie czy rodzaj usterki urządzenia. Na przestrzeni lat mieliśmy możliwość serwisować niezliczone ilości tego rodzaju sprzętów, co pozwoliło nam nie tylko zdobyć niezbędne doświadczenie w pracy, ale także stać się profesjonalistami w swojej branży.

Poradzimy sobie z naprawdę każdą usterką – zarówno tą banalną i zwyczajnie typową, jak również niecodzienną, skomplikowaną. Nasi serwisanci to technicy-elektronicy, którzy z wielką pasją podchodzą do każdej naprawy. Jesteśmy pasjonatami, dlatego nawet najtrudniejszą awarię traktujemy jako podium do zdobycia. Bez względu na problem – dzwoń, pisz, przyjdź do nas! Wiemy, gdzie szukać i co robić, aby cała naprawa nie trwała tygodniami. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego nie przetrzymujemy niepotrzebnie komputerów w serwisie. Zdajemy sobie sprawę, że służą one do pracy, nauki czy rozrywki i są pilnie potrzebne.

Naprawimy każdy rodzaj usterki

Pomożemy zarówno w przypadku usterki mechanicznej, jak również elektrycznej. Staramy się zawsze naprawić uszkodzony element, a jeśli nie jest to możliwe lub niepotrzebnie przewyższy koszty naprawy – zamawiamy zupełnie nowy. Sprowadzane przez nas części są wysokiej jakości oraz są w pełni kompatybilne z urządzeniem, dzięki czemu razem będą służyć latami. Potwierdza to wysoka renoma naszych dostawców oraz wieloletnie zadowolenie naszych Klientów.

Upgrade komputera stacjonarnego

Jako ElektroSzpital świadczymy usługi nie tylko w kwestii naprawy, ale też poprawiamy wszelkie możliwe parametry Twojego komputera stacjonarnego. Dzięki sporemu doświadczeniu potrafimy znacznie przyspieszyć działanie urządzenia, zwiększyć pamięć RAM, wymienić dysk czy kartę graficzną, trwale usunąć zbędne programy, odwirusować i wyczyścić. Tego rodzaju zabiegu potrafią nawet wydłużyć użytkowanie i nasze zainteresowanie urządzeniem na wiele lat. To niezwykle ważne z punktu widzenia ekologii. Naprawiajmy – nie wyrzucajmy.

Najczęstsze usterki występujące w komputerach:

Komputer przegrzewa się i głośno pracuje

Komputer długo się uruchamia

Komputer działa powoli, zawiesza się

Naprawa komputera po zalaniu

Uszkodzony dysk twardy w komputerze

Uszkodzona karta graficzna w komputerze

Uszkodzona płyta główna w komputerze

Subskrybuj Serwis komputerów stacjonarnych
Pozostałe usługi