Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis RTV /

Serwis RTV

Serwis RTV

Jeśli zauważyłeś, że Twój ulubiony sprzęt RTV przestał działać prawidłowo lub wcale nie chce się już włączyć – skontaktuj się z nami. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym z prawdziwego zdarzenia, co oznacza, że naprawimy każde urządzenie, bez względu na poziom zaawansowania jego usterki. U nas naprawisz telewizor, kino domowe, odtwarzacz DVD i Blu-ray, magnetowid VHS, amplituner, radioodbiorniki i wiele więcej. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami, dlatego nie ma dla nas znaczenia ani wiek, ani marka sprzętu.

Darmowa diagnoza i wycena naprawy

Od początku istnienia naszego serwisu trzymamy się pewnych zasad i udogodnień, na które mogą liczyć wszyscy Klienci. Każdą naprawę traktujemy nadzwyczaj indywidualnie, dlatego zanim odpowiemy na pytanie, co spowodowało widoczne objawy sprzętu RTV, staramy się najpierw ustalić konkretną przyczynę wystąpienia usterki. W tym celu przeprowadzamy wnikliwą diagnozę sprzętu. Co ważne – jest ona zupełnie darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Po takim etapie jesteśmy w stanie stwierdzić: co zostało uszkodzone i dlaczego, co uda się naprawić, jakie ewentualne części będzie trzeba wymienić oraz ile wyniesie koszt takiej usługi. To prawda, że nie jesteśmy najtańszym serwisem w mieście i tak, to prawda, że jesteśmy najskuteczniejsi. W przypadku napraw urządzeń RTV nie idziemy na żadne ustępstwa, ponieważ zależy nam na możliwie najwyższej jakości usług, z kolei w przypadku ostatecznej kwoty, zawsze staramy się na tyle porozumieć z Klientami, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana.

Naprawa sprzętu RTV – każdy model, każda awaria

W naszym serwisie pracują technicy z odpowiednim wykształceniem, ogromnym doświadczeniem i nigdy nie słabnącą pasją. Jest to szczególnie ważne w przypadku napraw  zarówno tych szybkich i przyjemnych, jak również czasochłonnych i bardzo skomplikowanych. Ciągle się uczymy i przechodzimy rozmaite szkolenia, abyśmy byli w stanie uporać się nawet z awariami w nowoczesnych urządzeniach RTV, których z jakiegoś powodu nie obejmuje gwarancja. W naszej wieloletniej pracy doprowadziliśmy do idealnego stanu niezliczone ilości sprzętów, które w innych serwisach usłyszały, że nie są możliwe do odratowania.

Jesteśmy w stanie poradzić sobie zarówno z popularnymi markami jak Sony, Toshiba, Panasonic, Sharp czy Samsung, jak również tymi mniej znanymi. Naprawiamy każdy rodzaj usterki – mechaniczny i elektroniczny. Jeśli mimo naszych starań, nie uda się naprawić uszkodzonego podzespołu, bądź jego naprawa przewyższy niepotrzebnie koszt całej usługi, jesteśmy w stanie taki element wymienić na nowy i oryginalny. Posiadamy dostęp do wszystkich niezbędnych części zamiennych każdej marki i modelu sprzętu RTV.

Konserwacja i czyszczenie sprzętu RTV– dlaczego są tak ważne?

W codziennym życiu zapominamy o pielęgnacji naszych sprzętów elektronicznych. Korzystamy z nim niezauważenie do momentu, aż coś się nie zepsuje. Można jednak uniknąć awarii, jeśli odpowiednio wcześniej zadbamy o nasz sprzęt. Proces konserwacji i dokładnego czyszczenia jest o tyle przydatny, że nie tylko natychmiastowo poprawia jakość w pracy elektroniki, ale też wydłuża jej bezawaryjność. W przypadku wiekowych już urządzeń, jak magnetowidy VHS, amplitunery czy radioodbiorniki zalecamy renowację, która polega na całościowym rozkręceniu sprzętu, wymianie zużytych elementów, a także na dokładnej odnowie obudowy i ponownym złożeniu. Tego rodzaju zabiegi są szczególnie ważne, jeśli zależy nam na możliwości korzystania z RTV przez następne kilkanaście lat.

12-miesiączna gwarancja na każdą usługę

Na każdą naszą usługę wystawiamy zawsze roczną gwarancję, która jest potwierdzeniem naszej niezawodności, profesjonalizmu i pełnej odpowiedzialności za wykonane naprawy. Niegdyś gwarancja wynosiła tylko 6 miesięcy, ale zauważyliśmy z czasem, że prawie żaden klient nie zgłasza się do nas z reklamacją. Czemu zawdzięczamy tak dobre naprawy? Przede wszystkim stale pogłębianej wiedzy, dostępowi do części zamiennych wszystkich marek i modeli sprzętu RTV, a także doskonale wyposażonemu warsztatowi. Posiadamy m.in. stacje lutownicze BGA, mikroskopy stereoskopowe, profesjonalne myjki ultradźwiękowe, aparaturę pomiarową i wiele innych, które codziennie wykorzystujemy w naszej pracy.

Jeśli doświadczasz jakichkolwiek problemów z Twoim ulubionym sprzętem RTV, koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową pomoc oraz indywidualne podejście do każdego przypadku.

Subskrybuj Serwis RTV
Pozostałe usługi
Serwis naprawa telewizorów

Serwisujemy telewizory, zarówno LCD, LED, QLED jak i OLED. Jesteśmy w stanie naprawić dosłownie każdą usterkę – uszkodzenie mechaniczne czy awarię…

serwis naprawa projektorów

Jeżeli chcesz naprawić swój projektor – serdecznie zapraszamy do ElektroSzpitala! Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym, ale wykonujemy również te…

serwis naprawa konsol

Zapraszamy do naszego serwisu – zajmujemy się naprawą konsol do gier wszystkich producentów. Mamy za sobą ogromną liczbę udanych napraw, nasi…