Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis RTV / Serwis naprawa telewizorów /

Serwis naprawa telewizorów

Serwis naprawa telewizorów

Serwisujemy telewizory, zarówno LCD, LED, QLED jak i OLED. Jesteśmy w stanie naprawić dosłownie każdą usterkę – uszkodzenie mechaniczne czy awarię elektroniki. Przeprowadzamy również okresowe przeglądy, wykonujemy czyszczenie i konserwację. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym, ale naprawiamy też te uszkodzenia, których nie obejmuje gwarancja producenta. Posiadamy ogromne doświadczenie w pracy serwisowej, ale ciągle się kształcimy i doszkalamy, aby świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Naprawimy każdy telewizor – bez względu na rodzaj usterki, wiek czy jego model. Zapraszamy do kontaktu!

Darmowa diagnoza i wycena kosztów naprawy telewizora

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług ElektroSzpitala, możesz liczyć na zupełnie darmową i bardzo wnikliwą diagnostykę sprzętu. Dzięki temu będziemy w stanie powiedzieć, co dokładnie zostało uszkodzone, jaka jest przyczyna usterki, co uda się naprawić, które podzespoły będzie trzeba wymienić oraz jak długo potrwa sama usługa. Wycenę kosztów ewentualnej naprawy również oferujemy bezpłatnie. Jeśli zaś z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się zrezygnować z kosztów naprawy na tym etapie, to nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów. Wnikliwa diagnostyka uszkodzeń sprzętu jest zawsze wstępem do profesjonalnych napraw.

Profesjonalny serwis telewizorów - ElektroSzpital

Do każdego telewizora mamy indywidualne podejście, ponieważ zależy nam na kompleksowych naprawach. Nasze doświadczenie to wiele lat pracy serwisowej i tysiące pozytywnie wykonanych napraw telewizorów. Choć bez wątpienia jesteśmy specjalistami  w swoim fachu, to do każdej usterki podchodzimy nadzwyczaj poważnie, niczego nie bagatelizujemy. Sprawdzamy każdy możliwy zakamarek, wykrywamy usterki, które jeszcze nie dały o sobie znać, ale z upływem kilku miesięcy na pewno by się pojawiły. Naprawimy uszkodzenia mechaniczne, likwidujemy awarie elektroniczne, wykonujemy konserwację i czyszczenie, które wydłużają bezawaryjną pracę telewizora. Jesteśmy w stanie uporać się z każdym problemem, jaki pojawi się w urządzeniu.

Ponieważ same umiejętności nie zawsze wystarczają, pracujemy w doskonale wyposażonym warsztacie, co przyczynia się do szybkich napraw. W przypadku wymiany uszkodzonych podzespołów, korzystamy tylko z oryginalnych i nowych części zamiennych od znanych i sprawdzonych dostawców. Dzięki temu zyskujemy pewność, że będą one kompatybilne z konkretnym modelem telewizora oraz że nie zepsują się po krótkim czasie.

Uwaga – nie podejmujemy się naprawy telewizorów z rozbitą matrycą – niestety istnieje poważny brak podzespołów tego rodzaju na rynku. Poradzimy sobie natomiast z każdą inną usterką telewizora!

Serwisujemy każdy markę telewizorów:

 • Samsung,
 • LG,
 • Sony,
 • Philips,
 • Sharp,
 • Xiaomi,
 • Panasonic,
 • Toshiba,
 • i wiele więcej!

12-miesięczna gwarancja na każdą usługę

Serwisujemy telewizory wszystkich typów i marek. Posiadamy w tej dziedzinie ogromne, wieloletnie doświadczenie. Każda nasza naprawa wiąże się z dokładną analizą problemu oraz jego wyeliminowaniem na bardzo długi czas. Po wizycie w naszym serwisie Twój sprzęt będzie pracować jak nowy, a może nawet lepiej, gdyż podzespoły jakich używamy do realizacji naszych napraw są wyższej klasy niż te stosowane przez fabrykę (zwłaszcza jeśli mowa o kondensatorach elektrolitycznych, na których producenci oszczędzają, najprawdopodobniej celowo!). Na potwierdzenie naszych słów wystawiamy 12-miesięczną gwarancję, ponieważ jesteśmy pewni wysokiej jakości swojej pracy.

Typowe usterki telewizorów

Choć telewizor jest w zasadzie takim urządzeniem elektronicznym, które stoi w jednym miejscu, to w związku ze sporą jego eksploatacją lub czynnikami zewnętrznymi pojawiają się różne usterki mniejsze czy większe.

 • Do najczęściej pojawiających się usterek telewizorów należą problemy z matrycą. Uderzenie twardym przedmiotem w matrycę, z reguły skutkuje jej stłuczeniem. Stłuszczenie objawiające się charakterystycznym pajączkiem na powierzchni ekranu, wymaga wymiany uszkodzonej matrycy.
 • Mankamentem często zgłaszanym przez naszych klientów są martwe piksele. Piksel to krótko mówiąc, najmniejszy widoczny element ekranu. Gdy przestaje on wyświetlać obraz, mówimy o martwym pikselu. Martwe piksele występują często jako wada fabryczna, która w zależności od polityki producenta może być (albo i nie) podstawą do reklamacji. Pojawiają się też jako efekt normalnego mechanicznego zużycia się sprzętu.
 • Brak obrazu, przy jednoczesnej obecności dźwięku zdradza problem z inwerterem lub podświetleniem. Gdy zaś tylko widzimy obraz na ekranie, ale nie słyszymy dźwięku, należy bliżej przyjrzeć się wbudowanym weń głośnikom.
 • Awaria, która często sprawia, że nasze włosy stają dęba, jest samoczynne włączanie się i wyłączanie telewizora. Któż obudzony w środku nocy przez włączony sam z siebie telewizor, nie poczułby się niczym w ,,The Ring”? W rzeczywistości usterka ta, jakkolwiek przerażająca mogłaby się wydawać, ma dość błahe wyjaśnienie. Zazwyczaj są nim zimne luty, bądź uszkodzony kondensator, zlokalizowany na zasilaczu/płycie głównej.
Subskrybuj Serwis naprawa telewizorów
Pozostałe usługi