Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis RTV / Serwis naprawa telewizorów /

Serwis naprawa telewizorów

Serwis naprawa telewizorów

Serwisujemy telewizory, zarówno LCD, LED, QLED jak i OLED. Do najczęściej pojawiających się usterek telewizorów należą problemy z matrycą. Uderzenie twardym przedmiotem w matrycę, z reguły skutkuje jej stłuczeniem. Stłuszczenie objawiające się charakterystycznym pajączkiem na powierzchni ekranu, wymaga wymiany pękniętej matrycy. Mankamentem często zgłaszanym przez naszych klientów są martwe piksele. Piksel to krótko mówiąc, najmniejszy widoczny element ekranu. Gdy przestaje on wyświetlać obraz, mówimy o martwym pikselu. Martwe piksele występują często jako wada fabryczna, która w zależności od polityki producenta może być (albo i nie) podstawą do reklamacji. Pojawiają się też jako efekt normalnego mechanicznego zużycia się sprzętu. Brak obrazu, przy jednoczesnej obecności dźwięku zdradza problem z inwerterem. Gdy zaś tylko słyszymy nasz telewizor, należy bliżej przyjrzeć się wbudowanym weń głośnikom. Awarią, która często sprawia, że nasze włosy stają dęba, jest samoczynne włączane się i wyłączanie telewizora. Któż obudzony w środku nocy przez włączony sam z siebie telewizor, nie poczułby się niczym w ,,The Ring”? W rzeczywistości usterka ta, jakkolwiek przerażająca mogłaby się wydawać, ma dość błahe wyjaśnienie. Zazwyczaj są nim zimne luty, bądź uszkodzony kondensator, zlokalizowany na zasilaczu/płycie głównej.

Serwisujemy telewizory wszystkich typów i marek. Posiadamy w tej dziedzinie ogromne, wieloletnie doświadczenie. Każda nasza naprawa wiąże się z dokładną analizą problemu oraz jego wyeliminowaniem. Po naszej naprawie Twój sprzęt będzie pracować jak nowy, a może nawet lepiej gdyż podzespoły jakich używamy do realizacji naszych napraw są wyższej klasy niż te stosowane przez fabrykę (zwłaszcza chodzi o kondensatory elektrolityczne – na których producenci oszczędzają, najprawdopodobniej celowo!).

Uwaga – nie podejmiemy się naprawy telewizorów z rozbitą matrycą – niestety istnieje poważny brak podzespołów na rynku. Natomiast poradzimy sobie z każdą inną usterką telewizora!

Subskrybuj Serwis naprawa telewizorów
Pozostałe usługi