Przejdź do treści
Wczytuję...

Ścieżka nawigacyjna

Start / Usługi / Serwis smartfonów, telefonów /

Serwis smartfonów, telefonów

serwis naprawa gsm telefon smartfon

Jeżeli Twój telefon uległ awarii – zapraszamy do naszego serwisu na dokładną diagnozę oraz usunięcie przyczyny usterki. Staramy się, aby naprawy mogły przebiegać jak najsprawniej, dbamy o terminowość, nie zapominając przy tym o dokładności i zwracaniu uwagi na każdy szczegół. Nasi serwisanci zawsze skupiają się na usunięciu samego źródła problemów – a nie tylko objawów. Dlatego też możesz być pewny, że po naprawie usterka nie powróci, a Twój smartfon odzyska pełną sprawność. Co ważne, podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych napraw. Pozwala nam na to nasze doświadczenie, wiedza, wyposażenie serwisu oraz stały dostęp do podzespołów oraz części zamiennych.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy w stanie zaoferować szybkie usługi w zakresie serwisu urządzeń mobilnych. Posiadamy niezbędne wyposażenie warsztatowe i bardzo dobry dostęp do podzespołów zamiennych. W możliwie krótkim czasie uporamy się z praktycznie każdą usterką, problemem dotyczącym Twojego telefonu. Poradzimy sobie z awarią elektroniki czy uszkodzeniem mechanicznym. Wymienimy wyświetlacz, naprawimy złącze ładowania, uratujemy Twój telefon po zalaniu. Posiadamy bogatą wiedzę na temat wszelkich usterek jakie mogą wystąpić w Twoim telefonie, smartfonie, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie i ogromne umiejętności.

Co jest bardzo istotne? Jesteśmy elektronikami. Nie jesteśmy kolejnym serwisem GSM, w którym pracują osoby bez wiedzy elektronicznej i to nas zdecydowanie wyróżnia na tle konkurencji. Wszystkie urządzenia, które do nas trafiają, naprawiamy sami - od początku do końca. Nie oddajemy urządzeń do serwisów zewnętrznych, nie korzystamy z żadnych "pośredników", dzięki czemu czas naprawy jest krótszy, a cena za usługę niższa.

Bezpłatna diagnoza i 12-miesięczna gwarancja

Jako jedni z nielicznych oferujemy również bezpłatną wstępną diagnozę, po której możesz zdecydować, czy chcesz skorzystać z naszych usług. Ponadto na każdą przeprowadzaną naprawę wystawiamy aż 12-miesięczną gwarancję. Bardzo zależy nam, aby nasi Klienci byli zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług, dlatego szczególną uwagę zwracamy na komunikatywność oraz jasne zasady współpracy – bez niedopowiedzeń czy ukrytych kosztów. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą; przeprowadzamy naprawy telefonów wszystkich producentów. Jesteśmy w stanie usunąć niemal każdą usterkę – niezależnie od jej rodzaju czy marki smartfona.

Telefony – jakie są najczęstsze usterki?

Współczesne smartfony oferują szereg możliwości, wyposażone są w ogromną ilość funkcji. Oczywiste jest, że zastosowanie nowoczesnych technologii pociąga za sobą ryzyko wystąpienia różnego rodzaju awarii – w przypadku telefonów bardzo licznych. Uszkodzenie gniazd, awaria płyty głównej, niedziałający aparat czy usterka baterii występują nagminnie i to właśnie z takimi problemami najczęściej zgłaszają się do nas posiadacze smartfonów. Przyczyn awarii może być bardzo dużo, a znalezienie prawdziwego źródła usterki nie należy do najprostszych. Wymaga to nie tylko dużej wiedzy i doświadczenia specjalisty, ale także zastosowania nowoczesnego sprzętu diagnostycznego.

Telefon nie chce się włączyć

Przyczyn niewłączającego się smartfona może być bardzo dużo. Przykładowo, mogło dojść do awarii płyty głównej, uszkodzenia baterii, ładowarki czy złącza ładowania. Warto również wspomnieć o awariach oprogramowania, a także o problemach wynikających z uszkodzeń mechanicznych, np. wstrząsów, upadków czy stłuczeń. One również, podobnie jak zalanie telefonu, mogą sprawić, że urządzenia nie uda się uruchomić.

Dlaczego aparat nie działa w sposób prawidłowy?

Przyczyna niedziałającego aparatu może mieć swoje źródło w niezgodnej aplikacji, błędzie systemowym, jak i w uszkodzeniu modułu aparatu fotograficznego czy płyty głównej. Często zachodzi konieczność wymiany modułu kamery, jest to najczęstsza przyczyna problemu. Oczywiście zdarzają się przypadki, w których należy wymienić płytę główną. Takie rozwiązanie stanowi ostateczność, jednak nie zawsze udaje się go uniknąć – warto mieć to na uwadze.

Nie działa wyświetlacz w telefonie (czarny ekran) – możliwe przyczyny

  • Awaria oprogramowania
  • Zalanie urządzenia
  • Uszkodzenia mechaniczne – upadek, stłuczenie itp.
  • Uszkodzona bateria lub inne problemy z ładowaniem
  • Zanieczyszczenie ekranu

Zalanie smartfona – co robić?

  • Zalanie smartfona może prowadzić do rozległych uszkodzeń urządzenia – jest to bardzo częsty powód wizyt w serwisach.
  • Jeżeli Twój telefon miał kontakt z płynem, działaj szybko i pamiętaj o kilku ważnych kwestiach. Dzięki temu możesz uniknąć większych problemów i zwiększyć szansę urządzenia na odzyskanie pełnej sprawności.
  • Jeżeli Twój telefon wyłączył się po zalaniu – nie uruchamiaj go, nie sprawdzaj czy działa. Jeżeli urządzenie nie wyłączyło się samoistnie, wykonaj tę czynność, po czym wyciągnij baterię (o ile model telefonu na to pozwala) oraz inne części ruchome.
  • Nigdy nie próbuj suszyć telefonu domowymi sposobami. Używanie w tym celu suszarki może przynieść więcej szkód niż pożytku, a często polecane na forach suszenie za pomocą ryżu nie jest wystarczająco efektywną metodą.
  • Postaraj się jak najszybciej udać do serwisu, nawet jeżeli wydaje się, że Twój telefon działa w sposób prawidłowy. Z czasem może dojść do korozji ważnych podzespołów – koszty naprawy znacznie wtedy wzrosną, a powstałe uszkodzenia będą bardzo poważne.

Nie działa mikrofon lub głośnik

Tego typu awarie czasami wynikają po prostu z zanieczyszczeń – gruntowne czyszczenie w serwisie może całkowicie rozwiązać problem. Nie możemy jednak wykluczyć poważniejszej awarii, wymagającej przeprowadzenia dokładnej diagnozy. Czasami dochodzi do awarii układu audio na płycie głównej, mechanicznego uszkodzenia głośnika lub mikrofonu czy zawilgocenia urządzenia.

Nie działa Bluetooth w telefonie

Jeżeli masz problem z Bluetooth – upewnij się, że wszystkie ustawienia są prawidłowe (zarówno w smartfonie, jak i drugim urządzeniu). Przyczyną niedziałającego Bluetooth mogą być również nieaktualne sterowniki, usterka systemowa i problemy z modułem łączności. Warto upewnić się, czy problem na pewno dotyczy naszego smartfona – może okazać się, że źródło usterki leży w sprzęcie, z którym chcemy go sparować.

W razie jakichkolwiek problemów z telefonem serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Cechują nas profesjonalizm, terminowość i wykwalifikowana kadra – nam możesz zaufać.

Subskrybuj Serwis smartfonów, telefonów
Pozostałe usługi